۲۹ خرداد ۱۴۰۳، ۱۱:۵۰
کد خبرنگار: 1239
کد خبر: 85512298
T T
۴ نفر

برچسب‌ها

فراز کمالوند: بازیکنان بی‌کیفیت در صنعت‌نفت جایی نخواهند داشت

آبادان - ایرنا - سرمربی تیم فوتبال صنعت‌نفت آبادان گفت: تیمی را خواهیم بست که چند هفته زودتر جشن صعود به لیگ برتر را برگزار کنیم ضمن اینکه بازیکنان بی‌کیفیت در صنعت‌نفت جایی نخواهند داشت.

فراز کمالوند سه‌شنبه در گفت‌ و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: هدف مسئولان و کادر فنی تیم صنعنت نفت آبادان احقاق خواسته هواداران در خصوص بازگشت سریع به لیگ برتر است و برای تحقق این مهم، آماده سازی تیمی قدرتمند و شایسته در دستور کار قرار دارد.

وی افزود: بدون شک برای صعودی مقتدرانه صنعت‌نفت به لیگ برتر جایی برای بازیکنان بی کیفیت نخواهد بود و سعی بر این است با جذب بازیکنان با کیفیت خیلی زود و در همین فصل به لیگ برتر برگردیم.

سرمربی تیم فوتبال صنعت‌نفت آبادان گفت: بدون شک به واسطه محبوبیت تیم، جای خالی تیم صنعت‌نفت در لیگ برتر احساس خواهد شد ولی خیلی زود به جایگاه اصلی خودمان باز خواهیم گشت.

کمالوند بیان کرد: درصدد هستیم جذب بازیکنان را در کمترین زمان ممکن آغاز تا تیم راهی اردو آماده سازی برای شروع مسابقات لیگ یک جام آزادگان شود و خود را برای فصل آماده کند.

وی اظهار کرد: مسئولان آبادان از جمله نمایندگان این شهر در مجلس شورای اسلامی و سازمان منطقه آزاد اروند برای جذب بودجه کمک شایانی کردند و با این حمایت‌ها برای صعود نتیجه خواهیم گرفت.

کمالوند گفت: شان فوتبال آبادان قرار داشتن در سطح اول فوتبال کشور است و هواداران این حق را دارند تا تیم شهرشان را بین تیم‌های بزرگ کشور ببینند و ما برای احقاق این خواسته آنان تلاش می‌کنیم.

سرمربی تیم فوتبال صنعت‌نفت آبادان گفت: هواداران آبادانی باید در این فصل تمام قد تیم را حمایت کنند تا چند هفته مانده به پایان مسابقات صعودمان به لیگ برتر را جشن بگیریم.

تیم فوتبال صنعت‌نفت آبادان فصل گذشته با ۲۱ امتیاز به لیگ دسته اول کشور سقوط کرد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha