۲۹ خرداد ۱۴۰۳، ۹:۰۶
کد خبرنگار: 1459
کد خبر: 85512216
T T
۵ نفر

برچسب‌ها

آتش‌سوزی بیمارستان قائم(عج) رشت از تاسیسات برق آغاز شد

رشت - ایرنا - رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان گفت: بر اساس بررسی‌های نخستین، آتش سوزی بیمارستان قائم(عج) رشت از اتاق «یو پی اس» و تاسیسات برق اضطراری در طبقات زیرین بیمارستان آغاز شد و موضوع به صورت دقیق توسط کارشناسان در دست بررسی است.

دکتر محمدتقی آشوبی روز سه‌شنبه در جمع خبرنگاران اظهار کرد: اکنون ۹۷ نفر از بیماران بیمارستان قائم (عج) در مراکز درمانی گیلان بستری هستند که اسامی آنان به خانواده‌ها اعلام شده‌ است.

وی با بیان اینکه همه اقدام‌های درمانی برای این بیماران در حال انجام است، افزود: پنج نوزاد در بیمارستان قائم (عج) رشت بستری بودند که به بیمارستان ۱۷ شهریور انتقال داده شدند و حال عمومی آنان خوب است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی گیلان بیان کرد: متاسفانه در آتش سوزی این بیمارستان هشت نفر جان باختند که علت فوت آنها در دست بررسی است.

ابوطالب صادقی، زهرا قربان شیرودی، صغری صفری، معصومه اصغرنیا، محمد منتظری، شهبانو راحت پیشه، آسیه جعفرزاده و لیلا جعفری در پی آتش‌سوزی بیمارستان قائم رشت جان خود را از دست دادند.

استاندار گیلان همچنین اول وقت امروز با حضور در بیمارستان‌های پورسینا، حشمت و رازی رشت ضمن عیادت از بیماران منتقل شده بیمارستان قائم (عج) به این مراکز درمانی، در جریان چگونگی ارائه خدمات به آنان قرار گرفت.

بیمارستان قائم (عج) رشت حوالی ساعت ۱:۳۰ دقیقه بامداد امروز دچار آتش سوزی شد که با تلاش نیروهای آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری رشت این آتش سوزی کامل مهار شد و همه ۱۴۲ بیمار بستری در این بیمارستان به سایر مراکز درمانی منتقل شدند که اکنون ۹۷ نفر در این مراکز بستری هستند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha