عضو کارگزاران سازندگی: قهر با صندوق برای اصلاح طلبان هیچ فایده‌ای ندارد

قزوین - ایرنا - عضو شورای مرکزی حزب کارگزاران سازندگی گفت: اصلاح طلبان پس از چند دوره انتخابات فهمیدند که قهر با صندوق برای آن‌ها هیچ فایده‌ای ندارد و باید از فرصت پیش آمده برای انتخاب نامزد مورد نظر استفاده کنند. 

به گزارش خبرنگار ایرنا، پروانه مافی روز دوشنبه در جریان افتتاح ستاد بانوان مسعود پزشکیان، نامزد چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری اظهار کرد: برگزاری انتخابات در یک فاصله کوتاه نشان داد که قانون‌ اساسی به ما اجازه داده انتخاب کرده و تغییر ایجاد کنیم، اصلاح‌طلبان تا قبل از این تمایل چندانی به انتخابات نداشتند، اما فهمیدند که قهر با صندوق هیچ فایده‌ای برای آن‌ها ندارد.

وی اضافه کرد: این مملکت برای آبا و اجداد ما بوده و حق همه ما است که از آن‌ استفاده کنیم، امسال به این نتیجه رسیدیم که نباید این فرصت را از دست بدهیم و قهر کردن با صندوق رای هیچ فایده‌ای برای جریان اصلاحات ندارد.

مافی تاکید کرد: همین امروز همت کنید هر کدام بین هشت تا ۱۰ نفر را به پای صندوق رای ببرید و مطمئن باشید که ضرر نمی‌کنید، حتی اگر با یک‌میلیون رای بازنده شویم، بازهم ظرفیت خوبی برای مطالبه‌گری است، البته امشب دعا کنید در یک مناظره پنج به یک نامزد مورد نظر ما موفق شود.

این فعال سیاسی اصلاح طلب با بیان اینکه در حوزه زنان انباشتی از مشکلات داریم، ادامه داد: آشفتگی در تصمیم گیری ها داریم، تداخل قوانین و مقررات در حوزه اقتصاد و مسایل اجتماعی بسیار است، اما دختران خواهان رعایت شأن و حرمت و کرامت در جامعه هستند.

عضو کارگزاران سازندگی: قهر با صندوق برای اصلاح طلبان هیچ فایده‌ای ندارد

مافی اضافه کرد: اختیارات رییس جمهور محدود نیست، مگر دختران جوان ما چه می‌خواهند، جز اینکه می‌گویند در دانشگاه تحت فشار رفتارهای سلیقه‌ای هستند و به نظرم این خواسته و مطالبه از حقوق اساسی آن‌ها به شمار می‌رود.

عضور شورای مرکز حزب کارگزاران سازندگی در ادامه به حوزه سیاست گذاری داخلی در کشور اشاره کرد و یادآور شد: همه ما امروز به آشتی ملی و بازسازی اعتماد داخلی نیاز داریم، فقط یک رییس جمهور می‌تواند اعتماد سازی را ایجاد کند و احساس تبعیض و نابرابری را رفع نماید.

مافی با بیان اینکه نابرابری همه جامعه به خصوص زنان را رنج می‌دهد، خاطرنشان کرد: سال گذشته آمارها نشان داد که از هر ۱۰۰ شغل جدید فقط ۱۷ تا به زنان اختصاص یافته است، این اختلاف خیلی زیاد بوده و درحالی است که همه دختران جوان ما می‌توانند پس از فارغ التحصیلی مشغول به کار شوند.

عضو کارگزاران سازندگی: قهر با صندوق برای اصلاح طلبان هیچ فایده‌ای ندارد

این فعال سیاسی اصلاح طلب با بیان اینکه پزشکیان در حوزه خانواده نیز به همسرش احترام می‌کرد، ادامه داد: همسر مرحومه پزشکیان نقل می‌کردند که ایشان حتی در زندگی شخصی آشپزی می‌کردند و کمک کننده خانواده بودند، قطعا چنین شخصی انتخاب شود نگاه و یاریگر جامعه زنان خواهد بود.

مافی یادآور شد: امروز طیف وسیعی از دختران ما با خشونت‌هایی متعدد روبرو شده و سرخورده شده‌اند، ما می‌توانیم با همین قوانین آن‌ها را راضی نگهداریم، ضمن اینکه پزشکیان به دنبال عدل و انصاف بوده و این ادعای کوچکی نیست.

عضو شورای مرکزی حزب کارگزاران سازندگی بیان کرد: شرایط خوبی به وجود آمده که نامزد مورد نظر را حمایت کرده و همگی پای صندوق رای حاضر شویم.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha