دسترسی مردم و بازنشستگان صندوق بازنشستگی کشوری به خدمات بیمه‌ ملت آسان‌تر می‌شود

هم‌زمان با فرارسیدن عید سعید قربان، بیستمین شعبه شرکت بیمه ملت در اسلامشهر با هدف خدمت رسانی مناسب‌تر و تسهیل دسترسی عموم مردم و بازنشستگان عزیز صندوق بازنشستگی کشوری به خدمات این شرکت افتتاح شد.

به گزارش ایرنا از روابط عمومی بیمه ملت، بیستمین شعبه شرکت بیمه ملت صبح امروز همزمان با فرارسیدن عید سعید قربان و با حضور علی‌رضا یزدان‌دوست مدیرعامل، محمدتقی چراغی نائب رئیس هیئت مدیره و جمعی از معاونین و مدیران این شرکت در اسلامشهر تهران افتتاح شد.

مدیرعامل بیمه ملت در این مراسم با اشاره به رسالت این شرکت در ارائه خدمات بیمه‌ای با کیفیت به مشتریان، گفت: افتتاح بیستمین شعبه بیمه ملت در اسلامشهر گامی مهم در راستای تحقق این رسالت و افزایش دسترسی مردم به خدمات بیمه‌ای است.

یزدان‌دوست با بیان اینکه صنعت بیمه نقش مهمی در حمایت از اقشار مختلف جامعه در برابر مخاطرات مختلف ایفا می‌کند، افزود: در شرکت بیمه ملت تلاش می‌کنیم با ارائه بیمه‌نامه‌های متنوع و با نرخ‌های مناسب، نیازهای بیمه‌ای آحاد جامعه را به بهترین نحو برآورده کنیم.

وی با اشاره به برنامه‌های توسعه‌ای شرکت بیمه ملت، اظهار داشت: در نظر داریم طی دو ماه آینده تعداد شعب خود را در سراسر کشور به طور قابل توجهی افزایش دهیم تا دسترسی مردم به خدمات بیمه‌ای این شرکت بیش از پیش افزایش یابد.

یزدان‌دوست با تأکید بر اهمیت ارائه خدمات متنوع بیمه‌ای در این شعبه، گفت: کارکرد این شعبه صرفا برای جمع کردن اسناد خسارت نخواهد بود. در شعبه جدیدالتاسیس اسلامشهر کلیه خدمات بیمه‌ای از جمله صدور انوع بیمه‌نامه، پرداخت خسارت، مشاوره بیمه‌ای و … به مشتریان ارائه خواهیم داد.

مدیرعامل بیمه ملت خاطرنشان کرد: با توجه به تمرکز جمعیتی مستقر در مناطقی مانند اسلام‌شهر و رباط کریم و همچنین صنایع متعددی که در این مناطق استقرار دارند، بیمه ملت مصمم است که بالهای اجرایی خود را در این مناطق توسعه دهد.

وی همچنین به موضوع بیمه تکمیلی بازنشستگان صندوق بازنشستگی کشوری اشاره و تصریح کرد: در شرکت بیمه ملت به دنبال آن هستیم تا خدمات بیمه‌ای با کیفیتی را به بازنشستگان عزیز صندوق بازنشستگی کشوری ارائه دهیم. این شعبه جدید می‌تواند به عنوان مرکزی برای ارائه خدمات بیمه‌ای به این عزیزان باشد.

محمدتقی چراغی، نائب رئیس هیئت مدیره شرکت بیمه ملت نیز در این مراسم با اشاره به سابقه درخشان ۲۰ ساله این شرکت در صنعت بیمه، گفت: بیمه ملت همواره در تلاش بوده است تا با ارائه خدمات بیمه‌ای نوین و با کیفیت، نیازهای بیمه‌ای مشتریان خود را برآورده کند.

وی افزود: افتتاح بیستمین شعبه بیمه ملت در اسلامشهر نشان‌دهنده تعهد این شرکت به گسترش و توسعه خدمات خود در سراسر کشور است.

بهمن سوری، معاون توسعه و بازار شرکت بیمه ملت نیز در این مراسم با اشاره به اهمیت توسعه شبکه فروش در ارتقای سهم بازار شرکت، گفت: افتتاح این شعبه جدید در راستای برنامه‌های توسعه شبکه فروش شرکت بیمه ملت انجام شده است.

داود شکری، معاون سرمایه انسانی و پشتیبانی شرکت بیمه ملت نیز در این مراسم با اشاره به اهمیت سرمایه انسانی در توسعه و پیشرفت هر سازمان، اظهار کرد: تلاش می‌کنیم با ایجاد محیطی کارآمد و پویا، زمینه را برای رشد و شکوفایی کارکنان این شرکت فراهم کنیم.

در پایان این مراسم مجتبی عزیززاده به عنوان سرپرست شعبه اسلامشهر از سوی مدیرعامل بیمه ملت معرفی شد.

گفتنی است، شعبه اسلامشهر بیستمین شعبه بیمه ملت به شمار می‌آید و هشتمین شعبه جدیدی است که در ۲۰ ماه گذشته توسط تیم مدیریتی فعلی افتتاح می‌شود. پیش از این، در استان‌های کرمان، البرز، بندرعباس، ارومیه، تنکابن، بوشهر و شهر قم شعب بیمه ملت افتتاح شده بودند.

۰ نفر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha