عبادی‌پور: شانسی برای موفقیت نداریم/امیدوارم لیگ ملت‌ها را خوب تمام کنیم

تهران- ایرنا- کاپیتان تیم ملی والیبال گفت:می‌دانیم که شانسی برای حضور در بازی‌های المپیک یا حتی در مرحله‌ نهایی لیگ ملت ها نداریم، اما مسابقات برای تیم ایران تمام نشده است.

به گزارش ایرنا، هفته سوم لیگ ملت‌های ۲۰۲۴ از سه‌شنبه ۲۹ خرداد آغاز می‌شود و تیم‌های شرکت‌کننده به مصاف هم می‌روند. تیم ملی والیبال ایران هم رقابت خود را از روز چهارشنبه ۳۰ خرداد با رویارویی با آمریکا آغاز خواهد کرد.

کنفرانس خبری هفته سوم در فیلیپین امروز (دوشنبه ۲۷ خرداد) با حضور سرمربیان و کاپیتان‌های تیم‌های شرکت‌کننده برگزار شد.

کاپیتان تیم ملی ایران در این کنفرانس خبری اظهار داشت: خیلی خوشحالم که در فیلیپین حضور دارم. بازی اول خصوصا برای تیم ایران خیلی سخت خواهد بود، زیرا نیاز داریم که بازی ها را خوب شروع کنیم.

میلاد عبادی‌پور ادامه داد: امیدوارم که مسابقات را خوب به پایان‌ برسانیم. این موضوع برایمان خیلی مهم و خوب است که مسابقات را خوب به پایان‌ برسانیم. می‌دانیم که شانسی برای حضور در بازی‌های المپیک یا حتی حضور در مرحله‌ نهایی نداریم؛ اما مسابقات برای تیم ایران تمام نشده است.

وی تاکید کرد: در هفته پایانی تمام تلاشمان را انجام خواهیم داد. امیدوارم که کاری خوب را انجام دهیم و بتوانیم بهترین کیفیت خودمان را به خصوص مقابل طرافداران فیلیپینی حاضر در سالن مسابقات به نمایش بگذاریم.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha