سرمربی تیم ملی والیبال: دو هفته سخت را پشت سر گذاشتیم

تهران- ایرنا- سرمربی تیم ملی والیبال ایران گفت: تقریبا ۱۰ روز زمان داشتیم که هم از نظر روانی و هم روی یک سری مسائل تکنیکی و تاکتیکی کار کنیم تا بازیکنان‌ را به شرایط بهتری برسانیم، امیدواریم در هفته سوم عملکرد خوبی داشته باشیم.

به گزارش ایرنا، هفته سوم لیگ ملت‌های ۲۰۲۴ از سه‌شنبه ۲۹ خرداد آغاز می‌شود و تیم‌های شرکت‌کننده به مصاف هم می‌روند. تیم ملی والیبال ایران هم رقابت خود را از روز چهارشنبه ۳۰ خرداد با رویارویی مقابل آمریکا آغاز خواهد کرد.

کنفرانس خبری هفته سوم در فیلیپین امروز (دوشنبه ۲۷ خرداد) با حضور سرمربیان و کاپیتان‌های تیم‌های شرکت‌کننده برگزار شد.

سرمربی تیم ملی ایران در این کنفرانس خبری بیان کرد: خوشحالیم که در کشور فیلیپین هستیم. اول جا داره از مردم فیلیپین و مسئولان مسابقات تشکر کنم. همانطور که همه خبر دارند تیم ایران دو هفته سخت را پشت سر گذاشت.

پیمان اکبری تصریح کرد: در انتهای هفته دوم سرمربی تیم با تصمیم فدراسیون والیبال تغییر کرد و این مسولیت سخت را در هفته سوم به من دادند.

وی ادامه داد: تا قبل از شروع هفته سوم تقریبا ۱۰ روز زمان داشتیم که هم از نظر روانی و هم روی یک سری مسائل تکنیکی و تاکتیکی کار کنیم و بازیکنان را به شرایط بهتری برسانیم. امیدواریم در هفته سوم عملکرد خوبی داشته باشیم و در نهایت تماشاگرانی که بازی ایران با حریفان را می‌بینند، از بازی لذت ببرند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha