۲۸ خرداد ۱۴۰۳، ۱۳:۵۸
کد خبر: 85511845
T T
۱۴ نفر

برچسب‌ها

قیمت گوشت قرمز در مشهد نزولی شد

۲۸ خرداد ۱۴۰۳، ۱۳:۵۸
کد خبر: 85511845
قیمت گوشت قرمز در مشهد نزولی شد

مشهد -ایرنا- مدیر بازرسی و نظارت بر اصناف مشهد گفت: توزیع گوشت قرمز تنظیم بازار منجر به روند نزولی قیمت این ماده پروتئینی در بازار مشهد شده است.

محسن صیادی روز دوشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: از ابتدای هفته گذشته تاکنون حدود ۱۵۰ تن گوشت گرم گوساله در واحدهای صنفی پروتئینی و زنجیره ای شهر مشهد توزیع شده است.

وی بیان کرد: با توزیع گوشت گرم گوساله برزیلی در مشهد، قیمت این کالا در بازار شهر نسبت به قبل از توزیع آن کاهش ۱۰ درصدی داشته است، همچنین توزیع آن در کاهش قیمت گوشت گوسفندی و گوشت مرغ نیز تأثیرگذار بوده است.

مدیر بازرسی و نظارت بر اصناف مشهد گفت: فردا (سه شنبه) نزدیک به ۸۰ تن گوشت گرم گوساله با تمهیدات فرماندار مشهد و اتحادیه گوشت دامی این شهر، به قیمت هر کیلوگرم ۲ میلیون و ۹۹۰ هزار ریال در واحدهای صنفی توزیع می شود.

صیادی اضافه کرد: از ابتدای امسال ۹۶۲ مورد بازرسی از واحدهای صنفی فروش گوشت دامی توسط مدیریت بازرسی و نظارت بر اصناف مشهد انجام شده است.

صیادی اظهار کرد: در این راستا ۵۳ پرونده تعزیری بابت تخلف گران فروشی به میزان بیش از ۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال تشکیل و همچنین ۲ واحد صنفی نیز پلمب شده است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha