امام جمعه گچساران: مشارکت حداکثری و انتخاب اصلح در انتخابات مهم است

گچساران- ایرنا -امام‌جمعه گچساران گفت:  مشارکت حداکثری و انتخاب اصلح در انتخابات ضرورتی انکار ناپذیر است و مردم با آگاهی و شناخت در این عرصه بهترین انتخاب را داشته باشند.

به گزارش ایرنا، حجت‌الاسلام‌ سید عنایت هاشمی منش روز دوشنبه در نماز عید قربان گچساران افزود: ملت ما هم اکنون در آستانه آزمون بزرگ و حساس انتخابات قرار دارد.

وی ادامه داد: انتخابات برای همه به‌عنوان یک وظیفه شرعی، ملی، عقلی و دینی به شمار می‌رود و مایه آبروی نظام است.

هاشمی منش ابراز کرد: مسئله مهم و نخست در انتخابات حضور حداکثری مردم در پای صندوق‌های رأی است که باید دیگران را هم دعوت به حضور کنیم.

امام‌جمعه گچساران انتخابات را نماد مردم‌سالاری دینی اعلام کرد و گفت: این انتخابات است که به ایران اسلامی عزت، اقتدار و استقلال داده است.

هاشمی منش ادامه داد: مردم باید در این انتخابات سراغ بهترین‌ها بروند و به کسانی رأی دهند که معتقد به گفتمان امامین انقلاب و باور کند که مسیر جمهوری اسلامی مسیر اقتدار و عزت است.

امام جمعه گچساران: مشارکت حداکثری و انتخاب اصلح در انتخابات مهم است

وی با بیان اینکه مردم ما خوب گذشته‌ها را ورق می‌زنند و بهترین تصمیمات را در این فضا خواهند گرفت افزود: متولیان ستادهای انتخاباتی‌ مراقب باشند که موجبات نگرانی مردم را فراهم نکنند.

وی کفت: باید از هرگونه تهمت و بی اخلاقی و فضای لجن پراکنی پرهیز شود و اخلاق انتخاباتی رعایت شود.

هاشمی منش تصریح کرد: عید قربان عید از خودگذشتگی، تجلی و نماد قدرت امت اسلام در مقابل دشمنان است.

وی افزود: عید قربان عید وحدت بخش مسلمانان و فرصت طاعت و طلب مغفرت از خداوند رحمان است.

همزمان با سراسر کشور و در دهمین روز از ماه ذی‌الحجه، نماز عید قربان با حضور اقشار مختلف مردم گچساران در حسینیه ثارالله کانون فرهنگی هنری بسیج این شهرستان اقامه شد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha