کارگاه بزرگ «زنده برای توام» در سیستان و بلوچستان برگزار می‌شود

زاهدان - ایرنا - مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی سیستان و بلوچستان گفت: کارگاه بزرگ تولید اثر با عنوان «زنده برای توام» با هدف معرفی ویژگی‌های والای رییس جمهور شهید به عنوان خادم فرهنگ، وحدت ملی، میهن پرستی و افزایش مشارکت در انتخابات پیش رو برگزار می‌شود.

علی سرگزی روز سه‌شنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: کارگاه بزرگ ۲ روزه تولید اثر با عنوان «زنده برای توام» با حضور هنرمندان برجسته رشته‌های نقاشی، گرافیک، خوشنویسی، عکاسی، فیلم‌سازی، انیمیشن و موسیقی ۲۹ و ۳۰ خرداد سالجاری در مجتمع بزرگ فرهنگی و هنری زاهدان برگزار می‌شود.
وی با اشاره به محورهای موضوعی تولید اثر در این کارگاه، افزود: این محورها شامل ویژگی‌های رییس جمهور شهید، وحدت ملی، غیرت، میهن پرستی، حضور پر شور در انتخابات پیش رو و انتخاب اصلح به دست مردم است.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی سیستان و بلوچستان ادامه داد: پس از برگزاری کارگاه، آثار فاخر هنرمندان این رویداد از یکم تا ششم تیرماه، هر روز در یک نقطه از معابر پر تردد شهری برای عموم مردم به نمایش گذاشته خواهد شد.
وی بیان کرد: آیین پایانی این رویداد هفتم تیرماه با حضور مسوولان، هنرمندان برجسته سیستان و بلوچستان و عموم علاقه‌مندان با محوریت موضوعات مطرح شده و شهدای هفت تیر به ویژه شهید آیت الله سید محمد تقی حسینی طباطبایی، برگزار خواهد شد.
سرگزی، اجرای موسیقی محلی، موسیقی پاپ، نمایش صحنه‌ای، پخش فیلم و انیمیشن و برگزاری مسابقه با اهدای جوایز نفیس را از برنامه‌های آیین پایانی برشمرد.
وی گفت: در آیین پایانی این پویش، آثار تولید شده توسط هنرمندان در قالب نمایشگاه در معرض دید عموم قرار خواهد گرفت.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha