حضور حداکثری در انتخابات زمینه ساز رشد و توسعه هرچه بیشتر کشور است

ایلام - ایرنا - امام جمعه موقت شهر ایلام با تاکید بر اینکه مردم ایران اسلامی، مردمی آگاه به زمان، بصیر و همواره در صحنه انقلاب و نظام اسلامی هستند، گفت: حضور حداکثری در انتخابات زمینه ساز رشد و توسعه هرچه بیشتر کشور است.

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام "شمس الله سراج" روز دوشنبه در خطبه های عید سعید قربان در مصلی امام خمینی(ره) شهر ایلام، با اشاره به برگزاری چهاردهیمن دوره انتخابات ریاست جمهوری در هشتم تیر، اظهار کرد: نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری، برنامه های خود را بر اساس قانون بیان کرده و از وعده هایی که مبتنی بر قانون نیست خودداری کنند.

وی تصریح کرد: هر برنامه نامزدهای انتخابات باید بر اساس قانون به صورت لایحه در دولت تصویب و مجلس شورای اسلامینیز آنرا تصویب کند تا در مسیر اجرایی قرار گیرد، بنابراین نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری، بایستی در این مسیر، برنامه های خود را بیان کنند.

حجت الاسلام سراج یادآور شد: نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری، آنچه که می دانند درست است و می توانند انجام دهند را به مردم وعده دهند، اگر مردم به برنامه های آنان رای دادند، رئیس جمهور می شوند، در غیر این صورت هم تکلیف خود را انجام داده و به تکلیف خود برای حضور در صحنه در راستای خدمت به مردم عمل کرده اند.

امام جمعه موقت ایلام با تاکید بر اینکه مردم ایران اسلامی، مردمی آگاه به زمان، بصیر و همواره در صحنه انقلاب و نظام اسلامی هستند، یادآور شد: آنچه در توان و وظیفه مردم است، آمدن در پای صندوق های رای و حضور حداکثری در انتخابات است و البته حضوری که به طور قطع دشمن شکن خواهد بود و به طور قطع، در روز روز هشتم تیر شاهد حضور و مشارکت حداکثری مردم در پای صندوق های رای خواهیم بود.

حجت الاسلام سراج گفت: نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری، مورد تائید شورای نگهبان قرار گرفته اند و هر کدام که در این انتخابات با رأی مردم منتخب شود، رئیس جمهور کشور و همه مردم است.

وی با بیان اینکه انتخابات رشد مردم و جامعه است، تصریح کرد: مردم هر چه بیشتر در پای صندوق های رای حاضر شده و حضور حداکثری داشته باشند، جامعه بیشتر رشد می کند و در مسیر توسعه و ترقی قرار می گیرد.

خطیب خطبه های نماز عید سیعد قربان در ایلام، اظهار کرد: رئیس جمهور منتخب مردم در هشتم تیر، ادامه دهنده راه رئیس جمهور شهید باشد، اقدامات و کارهای بزرگی در این مدت سه سال از دولت سیزدهم انجام شده است، کارهایی که قابل مقایسه با گذشته نبوده است.

حجت الاسلام سراج ابراز کرد: شهید جمهور فعالیت گسترده و شبانه روزی برای خدمت به مردم داشت و رئیس جمهور منتخب نیز این راه را ادامه دهد، طرح های کشور را بر اساس برنامه هفتم توسعه به نتیجه برساند تا کشور راه های پیشرفت را یکی پس از دیگری طی کند.

به گزارش ایرنا، نماز عید سعید قربان، صبح امروز دوشنبه ۲۸ خرداد با حضور اقشار مختلف مردم در مصلی بزرگ امام خمینی(ره) این شهر برگزار شد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha