۲۷ خرداد ۱۴۰۳، ۲۱:۴۳
کد خبر: 85511465
T T
۰ نفر

برچسب‌ها

یورو ۲۰۲۴؛ توقف دانمارکی‌ها مقابل اسلوونی

۲۷ خرداد ۱۴۰۳، ۲۱:۴۳
کد خبر: 85511465
یورو ۲۰۲۴؛ توقف دانمارکی‌ها مقابل اسلوونی

تهران- ایرنا - تیم فوتبال دانمارک با تساوی مقابل اسلوونی شانس صدرنشینی گروه C را از دست داد.

به گزارش ایرنا، سومین روز از رقابت‌های یورو۲۰۲۴ در شرایطی پیگیری شد که از ساعت ۱۹:۳۰ و از گروه C این مسابقات تیم‌های اسلوونی و دانمارک در مرسدس بنز آرنا و با قضاوت ساندرو شارر به مصاف هم رفتند.

در دقیقه ۱۷ این بازی مهاجمان دانمارک روی تعلل و اشتباه مدافعان سفیدپوش اسلوونی به گل رسیدند تا شاگردان کسپر هولمند نیمه نخست را با برتری یک بر صفر به رختکن بروند. این گل توسط کریستین اریکسن به ثمر رسید. او در جریان بازی دانمارک و فنلاند از گروه B رقابت‌های یورو ۲۰۲۰ به یکباره بیهوش شد و لحظات دلهره‌آوری را در آن بازی رقم زد اما امشب زنده گل برتری تیمش در یورو بود تا این‌بار پیام‌آور شادی برای دانمارکی‌ها باشد.

یورو ۲۰۲۴؛ توقف دانمارکی‌ها مقابل اسلوونی

در نیمه دوم ماتیاژ کک تغییراتی را در ترکیب تیم خود انجام داد و وربیچ، استانکوویچ و سلار را به زمین فرستاد،‌تفکرات او در دقیقه ۷۷ به ثمر نشست و جانزا موفق شد گل تساوی را به ثمر برساند.

سفیدپوشان اسلوونی پیش از این گل هم شانس باز کردن دروازه دانمارک را داشتند که در مهم‌ترین آن شوت سنگین آنها با برخورد به تیر دروازه، به گل تبدیل نشد.

تلاش دو تیم در پایان ۹۰ دقیقه وقت‌های این بازی با تساوی یک بر یک خاتمه یافت تا دانمارک شانس صدرنشینی این گروه را از دست بدهد. در همین گروه و از ساعت ۲۲:۳۰ تیم‌های ملی انگلیس و صربستان نیز به مصاف هم خواهند رفت.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha