معاون استاندار زنجان: حضور حداکثری مردم پای صندوق‌های رای موجب ناامیدی دشمن می‌شود

زنجان - ایرنا - معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار زنجان، به انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری در هشتم تیر سال جاری اشاره کرد و گفت: حضور حداکثری مردم در پای صندوق‌های رای موجب شادی دوستداران انقلاب و ناامیدی دشمنان می‌شود.

به گزارش خبرنگار ایرنا، ابوالفضل رفیعی شامگاه یکشنبه در نشست فصلی شبکه خادمیاران و یاوران رضوی معاونت فرهنگی کانون های خدمت رضوی استان زنجان با استناد به فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص انتخاب اصلح افزود: انتخاب اصلح از بین نامزدهای این دوره از انتخابات ریاست جمهوری نیز موجب حفظ آبروی ملی می شود.

در ادامه مدیر کانون خدمت رضوی استان زنجان نیز با اشاره به اینکه نشست های فصلی با هدف حفظ انسجام خادمیاران و یاوران رضوی استان زنجان برگزار شده است، اظهار داشت: توجیه وظایف و ارائه گزارش‌های کانون های تخصصی توسط دبیران کانون های تخصصی معاونت فرهنگی و هماهنگی برنامه های دهه امامت و ولایت؛ عید غدیر انجام شده است.

قاسم محمدی بر ضرورت اشاعه فرهنگ غدیر در جامعه تاکید کرد و گفت: کانون خدمت رضوی روز عید غدیر ۱۰ موکب فرهنگی و تبلیغی در مسیر جشن کیلومتری غدیر برپا خواهد کرد.

به گفته این مسئول، کانون های خدمت رضوی با ۲۵ برنامه به استقبال دهه امامت و ولایت و جشن عبدالله اکبر عید سعید غدیر خم می روند.

معاون فرهنگی کانون خدمت رضوی استان زنجان نیز به تشریح برنامه‌های کانون خدمت رضوی در دهه امامت و ولایت پرداخت و گفت: به همین منظور پویش "من و خانواده غدیر" در بخش عکس موبایلی ویژه نوجوانان برگزار می شود.

علی‌اکبر اسلامی افزود: برگزاری یادواره شهدای سادات، برپایی میز خدمت در قالب اردوی جهادی در روستای اوغولبیگ ایجرود و کارگاه های آموزشی و مهارت های زندگی و صنایع دستی و ویزیت رایگان تیم سلامت از جمله برنامه های این دهه است.

وی خاطرنشان کرد: تجلیل از خیرین و واقفین نیک اندیش و پیرغلامان رضوی، اعزام سادات به مشهد مقدس، برپایی ۱۰ موکب فرهنگی و پذیرایی‌ در مسیر جشن کیلومتری غدیر، پخت پنح هزار پرس غذا و توزیع بین‌عموم مردم به نیابت از شهدای خدمت در قالب طرح اطعام علوی و برگزاری هیات خادم الرضا (ع) به میزبانی خادمیاران منطقه پنج زنجان از اهم برنامه های خادمیاران رضوی این دهه در استان زنجان است.

رابطان فرهنگی دستگاه های اجرایی استان زنجان نیز که به تازگی به جمع یاوران رضوی کانون های خدمت رضوی ملحق شدند در این نشست فصلی حضور داشتند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha