۲۷ خرداد ۱۴۰۳، ۲۰:۱۳
کد خبرنگار: 1180
کد خبر: 85511427
T T
۱۰۹ نفر

برچسب‌ها

بخشی از کولرهای کشف شده قاچاق در خوزستان حراج عمومی شد

اهواز- ایرنا- رییس‌کل دادگستری خوزستان گفت: برای اولین بار در کشور، بخشی از کولرهای کشف شده قاچاق در این استان به حراج عمومی گذاشته شد.

به گزارش ایرنا به نقل از روابط عمومی دادگستری خوزستان، علی دهقانی شامگاه یکشنبه در این خصوص افزود: با پایان یافتن فرایند رسیدگی و قطعیت حکم کولرهای گازی قاچاق سنوات گذشته در استان خوزستان، بخشی از این اموال تعیین تکلیف شد.

وی با بیان اینکه اقدام حراج عمومی کولرهای قاچاق در راستای رفاه مردم استان خوزستان تصمیم‌گیری شد اظهار داشت: حراج عمومی این حجم از کالا در حال اجراست که در کشور کم‌سابقه است.

رییس‌کل دادگستری خوزستان ادامه داد: پس از کشف و ضبط این محموله قاچاق، فرآیند رسیدگی مورد رصد، پیگری و نظارت قرار گرفت و مراحل رسیدگی و قطعیت حکم به پایان رسید.

رییس کل دادگستری خوزستان بیان کرد: مردم این استان می‌توانند با ورود به سامانه تدارکات الکترونیکی دولت (ستاد) با وارد کردن اطلاعات لازم و ثبت درخواست، در این حراج عمومی که یکی از بزرگترین حراج های سازمان اموال تملیکی است، شرکت کنند.

وی گفت: تعداد یکهزار دستگاه کولرگازی از طریق تارنمای ستاد ایران به آدرس www. Setadiran.ir برای مردم استان خوزستان به حراج عمومی گذاشته شده است.

به گزارش ایرنا، به دلیل شدت گرما در خوزستان کولر یکی از وسایل حیاتی زندگی برای مردم این استان است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha