۲۷ خرداد ۱۴۰۳، ۱۸:۵۲
کد خبر: 85511401
T T
۰ نفر

برچسب‌ها

تصادف پژو ۴۰۵ در روستای بوژان نیشابور پنج مصدوم برجا گذاشت

مشهد- ایرنا- رییس اورژانس پیش بیمارستانی دانشگاه علوم پزشکی نیشابور گفت: حادثه تصادف یک دستگاه خودروی سواری پژو ۴۰۵ در ابتدای مسیر روستای بوژان از توابع نیشابور، پنج مصدوم برجا گذاشت.

سید حمید حسینی روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این حادثه صبح امروز رخ داد که برای امدادرسانی به مصدومان، آمبولانس های پایگاه های امام رضا (ع) و قدمگاه به صحنه حادثه اعزام شدند.

وی ادامه داد: پس از حضور کارشناسان فوریت های پزشکی پایگاه های امام رضا (ع) و قدمگاه در صحنه حادثه و در تریاژ اولیه، تعداد مصدومان این حادثه پنج نفر ارزیابی شد.

رییس اورژانس پیش بیمارستانی دانشگاه علوم پزشکی نیشابور تصریح کرد: یکی از مصدومان این حادثه توسط کارشناسان فوریت های پزشکی در محل حادثه درمان شد و چهار مصدوم دیگر این حادثه پس از دریافت خدمات درمانی پیش بیمارستانی برای ادامه روند درمان به مرکز آموزشی، پژوهشی و درمانی حکیم نیشابور منتقل شدند.

حسینی افزود: سبقت و سرعت غیرمجاز از دلایل اصلی رخداد تصادفات در جاده های فرعی است که از رانندگان درخواست می شود با سرعت مطمئنه رانندگی کنند و از سبقت های غیرمجاز نیز اکیدا بپرهیزند.

مرکز شهرستان ۴۰۰ هزار نفری نیشابور در جغرافیای مرکزی خراسان رضوی و در ۱۲۷ کیلومتری غرب مشهد قرار دارد.

مرکز اورژانس پیش‌ بیمارستانی دانشگاه علوم پزشکی نیشابور با ۳۳ پایگاه عملیاتی شامل ۱۱ پایگاه شهری، ۱۸ پایگاه جاده‌ای و یک پایگاه امداد هوایی، یک دستگاه اتوبوس آمبولانس، چهار پایگاه موتورلانس با تحت پوشش داشتن چهار شهرستان نیشابور، فیروزه، زبرخان و میان جلگه به صورت شبانه‌روزی و رایگان به جمعیت تحت پوشش خدمات ارائه می‌دهد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha