کمیته امداد روش‌های مشارکت مردم در پویش ملی نذر قربانی را اعلام کرد

تهران - ایرنا - کمیته امداد امام خمینی(ره) در ایام مبارک دهه ولایت سه برنامه محوری را برنامه‌ریزی کرده که این اقدامات با اجرای پویش نذر قربانی همزمان با عید قربان آغاز می‌شود.

به گزارش ایرنا از کمیته امداد، حبیب‌اله آسوده با تبریک فرا رسیدن عید سعید قربان و دهه ولایت گفت: کمیته امداد در ایام مبارک دهه ولایت سه برنامه محوری را برنامه‌ریزی کرده که این اقدامات با اجرای پویش نذر قربانی همزمان با عید قربان آغاز می‌شود.

وی افزود: این پویش به عشق علی(ع) به منظور جذب حامیان در طرح اکرام ایتام و محسنین و پویش اطعام غدیر نیز همزمان با دهه ولایت و عید سعید غدیر با هدف حمایت از فرزندان یتیم و خانواده‌های محروم و نیازمند برگزار می‌شود.

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد با اشاره به اجرای طرح نذر قربانی در سال گذشته، تصریح کرد: سال گذشته در سراسر کشور حدود ۳۷ هزار قربانی در قالب طرح نذر قربانی انجام شد.

آسوده گفت: توزیع گوشت قربانی با اولویت خانواده‌های نیازمند در مناطق محروم با رعایت موازین بهداشتی و در اسرع وقت انجام می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: براساس برنامه‌ریزی انجام شده، امیدواریم امسال با رشد ۳۰ درصدی به ۵۰ هزار قربانی در این طرح ملی برسیم.

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد اضافه کرد: کد دستوری #۱۲* و شماره کارت ۶۰۳۷-۹۹۷۹-۰۰۰۰-۴۸۴۸ برای جذب کمک‌های مردمی در پویش نذر قربانی از عید قربان تا عید غدیر پیش‌بینی شده است.

آسوده با بیان اینکه کد دستوری #۸۸۷۷* نیز به صورت شهرستانی و استانی فعال شده است، تصریح کرد: همچنین دفاتر کمیته امداد و مراکز نیکوکاری از امروز تا پایان دهه ولایت در سراسر کشور آماده دریافت نذورات مردم نیکوکار است.

کمیته امداد روش‌های مشارکت مردم در پویش ملی نذر قربانی را اعلام کرد

به گزارش ایرنا همچنین معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان تهران نیزروش‌های مشارکت در پویش «نذر قربانی» به مناست عید سعید قربان را اعلام کرده بود.

محمد دهرویه با قدردانی از کمک‌های بی‌منّت مردم نیکوکار در مناسبت‌های مختلف سال به نیازمندان، افزود: به منظور کمک به افزایش رفاه غذایی خانواده های نیازمند و نشر و ترویج سنّت حسنه قربانی، کمیته امداد استان تهران آمادگی دارد، نذورات مردم نیکوکار در عید سعید قربان را همانند سال‌های گذشته برای توزیع میان نیازمندان دریافت کند.

وی با تشریح جزئیات پویش «نذر قربانی» تصریح کرد: این طرح در راستای مفاهیم دینی، الهی و انسانی و با هدف ارتقای سطح معیشت خانواده‌های تحت حمایت این نهاد در عید قربان اجرا می‌شود.

دهرویه ادامه داد: کد دستوری #۱*۰۲۱*۸۸۷۷* و شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۹۰۰۰۰۲۰۰۸ نزد صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت برای دریافت کمک‌های مردمی در طرح نذر قربانی پیش‌بینی شده است.

معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد استان تهران، خاطرنشان کرد: همچنین سامانه تلفن گویا به شماره ۷۳۵۵-۰۲۱ و درج عدد ۱۴ نیز از دیگر روش های پرداخت نذورات قربانی است.

وی گفت: مردم نیکوکار، خیّران و همه افرادی که قصد ادای نذورات خود در عید سعید قربان را دارند، می‌توانند با مشارکت در این طرح، گوشت قربانی خود را از طریق دفاتر کمیته امداد و مراکز نیکوکاری در سطح استان تهران در اختیار خانواده های تحت حمایت قرار دهند.

فردا دوشنبه ۲۸ خرداد ماه جای در ایران عید سعید قربان است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha