امام جمعه کیش: نامزدهای انتخاباتی با اخلاق مداری فرق جامعه اسلامی را به نمایش بگذارند

کیش- ایرنا- امام جمعه کیش با اشاره به پیش رو بودن چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: نامزدهای انتخاباتی با اخلاق مداری در رقابت‌ها، فرق بین جامعه اسلامی با سایر جوامع را به نمایش بگذارند.

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام والمسلمین علیرضا بی‌نیاز روز یکشنبه در نود و هفتمین جلسه شورای اداری منطقه آزاد کیش با تاکید بر ضرورت رعایت اخلاق و جوانمردی در تبلیغات انتخاباتی، اظهار کرد: باید زمینه یک انتخاب آگاهانه با حضور حداکثری مردم در پای صندوق‌های رای فراهم شود.

وی با بیان اینکه مردم باید در انتخاب اصلح‌ترین نامزد انتخاباتی دقت کافی را داشته باشند، افزود: رییس جمهور آینده باید توانایی به مبانی انقلاب اسلامی بیشتری آشنایی و تسلط را داشته باشند.

امام جمعه کیش با اشاره به رهنمودهای مقام معظم رهبری در شاخصه‌های یک رییس جمهور خوب، بیان کرد: رییس جمهور آینده باید مسیر توسعه و اقتدار کشور را ادامه دهد.

امام جمعه کیش: نامزدهای انتخاباتی با اخلاق مداری فرق جامعه اسلامی را به نمایش بگذارند

دعوت امام جمعه اهل سنت کیش از مردم برای حضور در پای صندوق‌های رای

همچنین در ادامه این جلسه، شیخ یعقوب شمس امام جمعه اهل سنت کیش، حضور پر شور مردم در پای صندوق‌های رای را الزامی دانست و گفت: ما قیم مردم نیستیم و هیچ توصیه‌ای به انتخاب یک نامزد خاص نخواهیم داشت؛ اما مردم باید با یک انتخاب آگاهانه و حضور حداکثری پای صندوق‌های رای مسیر آینده کشور را هموار کنند.

وی با اشاره به شهادت آیت الله رییسی اظهار کرد: فقدان رییس جمهور اگر در هر کشوری جز ایران رخ می‌داد، آن کشور را دچار هرج و مرج می‌کرد، اما با عنایت خداوند و وجود پر برکت رهبر معظم انقلاب اسلامی، خللی در اداره کشور رخ نداد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha