۲۷ خرداد ۱۴۰۳، ۱۴:۴۹
کد خبر: 85511120
T T
۲۷ نفر

برچسب‌ها

رضایتنامه پر حرف و حدیث گزینه استقلال

تهران-ایرنا- حسین گودرزی، دفاع چپ شمس‌آذر قزوین که مورد توجه استقلال قرار دارد، برای حضور در تیم محبوبش باید موافقت مدیران باشگاه فعلی‌اش را جلب کند.

به گزارش ایرنا، حسین گودرزی یکی از بازیکنان آینده‌دار لیگ بیست و سوم بود که در ترکیب شمس‌آذر حضور داشت و همراه این تیم نتایج خوبی هم کسب کرد. گودرزی که یکی دو سال قبل عضو تیم المپیک ایران نیز بود ۲۳ ساله است، همین نیم‌فصل نیز مورد توجه چند تیم مطرح لیگ برتری قرار گرفت اما شمس‌آذر با جدایی‌اش مخالفت کرد.

این مدافع چپ‌پا حالا که فصل تمام شده، پیشنهادی از استقلال دریافت کرده تا شاید بتواند پیراهن تیم محبوبش را بر تن کند. او در یکی از مصاحبه‌های خود مدعی شد که هوادار استقلال است و دوست دارد برای این تیم بازی کند. حالا استقلال در حال مذاکره با او و باشگاه شمس‌آذر است.

مانع اصلی مذاکرات اما قراردادی است که گودرزی با شمس‌آذر دارد. مدیران شمس‌آذر در نقل و انتقالات نیم‌فصل لیگ بیست و سوم و با فروش علی‌اصغر اعرابی و رحمان جعفری و دریافت حدود ۳۰ میلیارد تومان بابت رضایتنامه نشان دادند که بیشتر دنبال درآمدزایی هستند تا حفظ ستاره‌های‌شان. این مسأله درباره گودرزی هم صدق می‌کند. این بازیکن که توسط امیر قلعه‌نویی به اردوی فروردین‌ماه تیم ملی هم دعوت شد، قطعاً از شمس‌آذر جدا می‌شود اما استقلال باید رقم مورد نظر شمس‌آذر را تأمین کند. رقمی که قطعاً بالغ بر ۱۰ میلیارد تومان خواهد بود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha