۲۷ خرداد ۱۴۰۳، ۱۳:۳۰
کد خبر: 85510945
T T
۳ نفر

برچسب‌ها

فسا و نی ریز فاتح پیکارهای جودو دختران خردسال و نونهال فارس شدند   
آرشیوی

شیراز-ایرنا- پیکارهای جودو دختران رده سنی خردسال و نونهال استان فارس به ترتیب با قهرمانی تیم های فسا و نی ریز پایان یافت.

رئیس هیات جودو فارس یکشنبه درمصاحبه با خبرنگارایرنا بیان کرد:‌ در این مسابقات که با عنوان یادواره سرداران و ۱۵ هزار شهید استان فارس برگزارشد،۸۰ جودوکار در وزن های مختلف در ورزشگاه تختی شیراز با هم به مبارزه پرداختند.

وحید زارع نژاد ادامه داد: در رده خردسالان،تیم فسا برسکوی قهرمانی ایستاد، ‌نی ریز نایب قهرمان شدو آباده هم عنوان سوم را به خود اختصاص داد.

وی اضافه کرد: ‌همچنین در رده سنی نونهالان (استعدادهای برتر)‌ تیم نی ریز به مقام قهرمانی دست یافت، استهبان و آباده هم به ترتیب دوم و سوم شدند.

فسا و نی ریز فاتح پیکارهای جودو دختران خردسال و نونهال فارس شدند   

نفرات برتر انفرادی خردسالان

رئیس هیات جودو فارس افزود:‌ در بخش انفرادی خرد سالان،فاطمه عطاللهی، آیلین باغبان، زهراعطاالهی و یگانه بهمنی از فسا،‌ رستا رشیدی و ستایش یار احمدی از نی ریز،‌ باران ستارزاده از استهبان و آرمیتا نبئی و نرگس جعفری از آباده‌ مقام نخست وزن های مختلف را به خود اختصاص دادند.

فسا و نی ریز فاتح پیکارهای جودو دختران خردسال و نونهال فارس شدند   

نفرات برتر انفرادی نونهالان

همچنین در بخش انفرادی رده سنی نونهالان، پارمیدا لری زاده‌، فاطمه قائد و عرفانه ضیایی آزاد از استهبان، انیسه سادات موسوی، آینازسپاهی، نگین صادق، فاطمه شاه محمدی و ستایش محمدرضایی از نی ریز،‌ السانا برومندی از شیراز و یلداکریمی از آباده به مدال طلا دست یافتند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha