معاون استاندار مرکزی: انتخابات نقطه قوت تداوم حرکت در مسیر ولایت است

ساوه - ایرنا - معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مرکزی گفت: حضور پرشور مردم در انتخابات نقطه قوت تداوم حرکت جامعه در مسیر خط ولایت و خدمت به مردم است.

به گزارش ایرنا، بهنام نظری، روز یکشنبه در آیین مثل حاج قاسم و یادواره شهدای کارگری ساوه با اشاره به قرارگیری در آستانه هشتم تیرماه روز برگزاری چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، افزود: امروز توجهات دنیا به حرکت و حضور پرشور مردم دوخته شده و تمام دنیای کفر هم‌سو شده‌اند تا مردم را از این مسیر خارج و منحرف کند.

وی اضافه کرد: مردم ایران در آیین تشییع پیکر شهدای آیت الله رئیسی و همراهان وی قدرشناسی از خدمات این شهیدان را به خوبی نشان دادند و در تداوم این حرکت بار دیگر با اقتدار، پشتیانی و انسجام ملی در حمایت از انقلاب، دوباره مردم سالاری دینی را تقویت و ترس دشمنان از این وحدت را بیشتر می‌کنند.

نظری با اشاره به اینکه شهید جمهور در دوران خدمت خود ۲ مولفه را در دکترین حکمرانی انقلاب زنده کرد، افزود: با مردم و برای مردم بودن و حرکت در خط ولایت و رهبری مولفه‌هایی است که توسط این شهید نهادینه شد و حضور در انتخابات و انتخاب نامزد اصلح پشتیانی از تداوم این مسیر و مکمل جانفشانی‌های شهدا است.

معاون، سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مرکزی خاطر نشان کرد: بارقه‌های انقلاب اسلامی از ۱۵ خرداد ۱۳۴۲، یوم الله ۲۲ بهمن، جنگ تحمیلی، دوران مقاومت، سازندگی، پیشرفت‌های علمی و همه مقابله‌های ایران اسلامی با دشمن در جنگ ترکیبی تنها با عنصر شهادت طلبی مردم ایران پابرجا است و این راه با تقدیم شهیدان جدید همواره ادامه خواهد داشت.

نظری اضافه کرد: در نتیجه فرهنگ ایثار و شهادت طلبی، امروز جمهوری اسلامی ایران به دستاوردهای بزرگ بین‌المللی در عرصه‌های مختلف از جمله علمی و دفاعی دست یافته و به پشتوانه این فرهنگ رئیس جمهور شهید در سخنرانی خود در سازمان ملل متحد با افتخار از آرمان‌های انقلاب صحبت و تصویر سیدالشهدای مقاومت را در برابر دیدگان جهانیان به نمایش می گذارد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مرکزی یادآور شد: ملت ایران در چهل و پنجمین سال گذشته از پیروزی انقلاب در حالی مسیر نهضت امام خمینی(ره) را در حالی ادامه می‌دهند که فتنه‌های مختلف را به پشتیبانی و لطف مردم خفه کرده‌اند، معاندان و دشمنان از هر فرصتی برای کاهش انگیزه مردم استفاده می‌کنند.

وی با اشاره به اینکه فرهنگ شهادت همواره در جامعه ما به گونه‌ای جاری است که بالاترین خدمتگذار مردم ایران در کنار همراهان خود در یکی از نقاط ایران زمین در حال خدمت به شهادت می‌رسند.

تجربه و برنامه نامزدها مهمترین معیار انتخاب است

مدرس حوزه و دانشگاه هم در این آیین با اشاره به اینکه نگاه به توان داخلی، مبارزه با استکبار و ولایتمداری سه مولفه مورد توجه در انتخاب نامزد اصلح است، گفت: مردم برای پی بردن به اینکه چه نامزدی دارای این مولفه‌ها است، باید بدون توجه به شعارها به برنامه و سابقه نامزدها نگاه کنند.

حجت‌الاسلام محمدمهدی ماندگاری یادآور شد: کسی باید ادامه دهنده مسیر شهید رئیسی باشد که همانند این شهید بدون تکیه به عوامل خارجی، نگاهش به توانمندی‌های داخلی و استفاده از ظرفیت‌های بومی کشور در پیشبرد اهداف باشد.

وی با اشاره به اینکه برخی از افراد از هم‌اکنون شعار رفع تحریم‌ها را سر می‌دهند، افزود: این شعار یعنی نگاه به عوامل خارجی و تجربه گذشته نشان داده که این مسئله باعث قفل شدن مشکلات می شود.

این مدرس حوزه و دانشگاه یادآور شد: برخلاف این افراد شهید رئیسی با شعار دور زدن تحریم‌ها در مسیر تحقق ایران قوی گام برداشت و با عملیاتی شدن عملیات غرور آفرینی همچون وعده صادق قدرت ایران را به رخ جهانیان کشید.

وی اتحاد و انسجام را رمز نگهداشتن انقلاب از گزند دشمنان اعلام کرد و گفت: انتظار است نامزدهای انقلابی با اتحاد و همبستگی در انتخابات پیش رو در میدان حاضر شوند.

مردم شهرستان ساوه در عرصه‌های مختلف از جمله جنگ تحمیلی و مبارزات انقلاب حدود ۶۰۰ شهید گلگون کفن تقدیم انقلاب اسلامی کرده‌اند که ۵۴ تن از آنان شهدای کارگری است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha