اعلام حمایت جبهه پیشرفت، رفاه و عدالت از نامزدی پورمحمدی در انتخابات ریاست جمهوری

تهران- ایرنا- جبهه پیشرفت، رفاه و عدالت، حمایت خود را از نامزدی حجت‌الاسلام مصطفی پورمحمدی در چهاردمین دوره انتخابات ریاست جمهوری اعلام کرد.

به گزارش ایرنا، ستاد انتخابات جبهه پیشرفت، رفاه و عدالت که متشکل از ۲۲ حزب سیاسی قانونی کشور است، در دومین نشست خود با هدف بررسی تحولات انتخاباتی و با تاکید بر رعایت اخلاق و صداقت در برنامه ارائه شده از سوی نامزدهای ریاست جمهوری و ضمن دعوت از نخبگان و مردم فهیم ایران به مشارکت در تعیین سرنوشت کشور در جهت تحقق اقتدار ملی و رفع معضلات اقتصادی و هم‌افزایی لازم در راستای قرار اجتماعی وحدت ملت و دولت ضمن احترام به همه نامزدهای حاضر در انتخابات، حمایت خود را از نامزدی حجت الاسلام مصطفی پورمحمدی در چهاردمین دوره انتخابات ریاست جمهوری اعلام می‌دارد.

این ستاد در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: ما بر این باوریم که تجارب موثر ایشان در بسیاری از مسئولیت‌های کلان دولتی و قدرت تشخیص و جسارت در مدیریت توام با سلامت و توانایی در اجرای قانون اساسی می‌تواند فرصتی برای تشکیل دولتی مردمی و خدمتگزار باشد.

این جبهه سیاسی در این الاعیه تاکید کرده است : در شرایط کنونی یقیین داریم که قدری توجه، تدبیر و درایت می‌تواند کشور را از بن‌بست و مشکلات رها ساخته و به ایرانی بانشاط و برخوردار از اعتماد و اراده ملی به آینده‌ای درخشان امیدوار سازد.

انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری با حضور 6 نامزد روز جمعه - 8 تیر- در سراسر کشور برگزار می‌شود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha