۲۷ خرداد ۱۴۰۳، ۹:۱۸
کد خبر: 85510522
T T
۱۴۴ نفر

برچسب‌ها

رئیس حکومت افغانستان: جهان به تکلیف خود دربرابر جنایات اسرائیل عمل کند

کابل - ایرنا - هبت الله آخوندزاده رئیس حکومت سرپرست افغانستان در پیامی به مناسبت فرا رسیدن عید سعید قربان، از ملت ها و حکومت های جهان و نهادهای بین المللی خواست تا به تکلیف خود برای جلوگیری از جنایات اسرائیل علیه مردم مظلوم فلسطین عمل کنند.

به گزارش خبرنگار ایرنا در کابل، ملا هبت الله آخوندزاده در پیام خود، ضمن محکوم کردن جنایات اسرائیل، از جهانیان خواست تکلیف خویش را برای جلوگیری از این جنایات، به درستی ادا نمایند.

در پیام رئیس حکومت سرپرست آمده است: حملات و مظالم صهیونیست‌های اسرائیلی در غزۀ و سایر مناطق فلسطین علیه زنان، کودکان و مسلمانان مظلوم را یک‌بار دیگر به شدیدترین الفاظ محکوم می‌کنیم و از سایر ممالک می‌خواهیم که برای جلوگیری از این جنایت بزرگ و مظالم وحشیانه ، تکلیف خویش را به گونه درست ادا نمایند.

این مقام افغانستان سال گذشته نیز در پیام عید قربان، به موضوع جنایات رژیم صهیونیستی علیه مردم مظلوم فلسطین و ضرورت اقدام جهانی برای مقابله با این جنایتکاری های اسرائیل اشاره کرده بود.

ملا هبت الله در بخش هایی دیگر از پیام خود به مناسبت عید قربان، به برخی مسائل داخلی افغانستان اشاره و تاکید کرده است که در افغانستان گام های مهمی در بازسازی، زراعت، آبیاری، استخراج معادن و سایر بخش‌ها برداشته شده و در حال اجراست.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha