۲۷ خرداد ۱۴۰۳، ۷:۱۱
کد خبر: 85510401
T T
۲ نفر

برچسب‌ها

معاون استاندار یزد: تشریفات، مانع ازدواج جوانان است

یزد- ایرنا- معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد گفت: تشریفات غیرضرور یکی از موانع اصلی در ازدواج جوانان و تشکیل کانون گرم خانواده است .

به گزارش ایرنا، "علی اکبر عزیزی" شنبه شب در آیین تجلیل از خیران، خادمان و فعالان حوزه ازدواج، جمعیت و فرزندآوری استان افزود: هرچه تشریفات غیرضرور و چشم و هم چشمی‌ها کاهش یابد نقش مهمی در افزایش ازدواج دارد.

وی با قدردانی از فعالان ازدواج ادامه داد: باید با فعالیت‌های فرهنگی و تبلیغی روز به روز شاهد کاهش تشریفات و همچنین برخی موانع ازدواج در استان با همکاری مردم و تلاش مسئولان باشیم.

این مسئول با اشاره به اهمیت موضوع ازدواج گفت: جوانان و خانواده‌ها باید با کنار گذاشتن تشریفات غیرضرور، زمینه ازدواج آسان و پایدار را در استان فراهم کنند.

عزیزی بر توجه به جوانی جمعیت و فرزند آوری تاکید و اضافه کرد: در دولت سیزدهم بر ازدواج و جوانی جمعیت اهتمام شده و تسهیلات ویژه‌ای در نظر گرفته شده است.

معاون استاندار یزد: تشریفات، مانع ازدواج جوانان است

این مسئول گفت: با نگاهی به تاریخ و همچنین گذشتگان به خوبی می‌توان فهمید که کسانی که ازدواج کرده و تشکیل خانواده داده‌اند به برکت ازدواج به تدریج به همه چیز در زندگی دست یافته‌اند و نباید مسائل اقتصادی بهانه‌ای برای عدم ازدواج و تشکیل خانواده شود.

همچنین " زهیر حاجی حسینی " مدیرکل ورزش و جوانان یزد با ارائه گزارش در خصوص ازدواج به اهمیت آن در استان اشاره و همکاری خیران برای ارتقای آن را خواستار شد.

وی از همه افرادی که به نحوی از انحا برای فرهنگ سازی امر مقدس ازدواج در کنار برنامه‌های مهم دولت در استان همکاری دارند قدردانی کرد و تداوم آن را خواستار شد.

در پایان با لوح سپاس از خیران و خادمان امر ازدواج در استان قدردانی به عمل آمد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha