۲۶ خرداد ۱۴۰۳، ۲۰:۴۵
کد خبر: 85510269
T T
۱ نفر

برچسب‌ها

سه طرح اقتصادی در دامغان بهره‌برداری شد

۲۶ خرداد ۱۴۰۳، ۲۰:۴۵
کد خبر: 85510269
سه طرح اقتصادی در دامغان بهره‌برداری شد

سمنان - ایرنا - ۲ طرح صنعتی- تولیدی و یک طرح برق‌رسانی در شهر دیباج دامغان عصر شنبه با حضور استاندار سمنان به بهره‌برداری رسید.

به‌ گزارش خبرنگار ایرنا، واحد مرغداری گوشتی ۷۰ هزار قطعه ای فدک در روستای اگره، بهره‌برداری از برق رسانی به منطقه گردشگری سرچشمه و لارکوه دیباج و افتتاح واحد تولیدی عرقیات و گلاب گیری دیباج، سه طرحی بود که بهره‌برداری شد.

فرماندار دامغان درباره این طرح‌ها در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، گفت: مرغداری ۷۰ هزار قطعه‌ای با سرمایه‌گذاری بخش خصوصی دامغان به ارزش ۴۰۰ میلیارد ریال به بهره‌برداری رسید.

مهدی بندرآبادی ادامه داد: این واحد تولیدی با هدف اشتغالزایی در مناطق کمتر برخوردار استان سمنان، توسعه صنعت و افزایش تولید ایجاد شد که برای ۱۲ نفر شغل ایجاد کرد.

وی به افتتاح طرح برق‌رسانی اشاره کرد و گفت: طرح برق رسانی به منطقه گردشگری سرچشمه و لارکوه دیباج با هدف تامین روشنایی و توسعه گردشگری در منطقه به طول ۲ کیلومتر و با اعتباری بیش از ۱۰ میلیارد ریال اجرایی شد.

وی به افتتاح یک واحد تولیدی دیگر اشاره کرد و افزود: در سفر امروز استاندار سمنان، یک واحد تولید عرقیات و گلاب‌گیری در ناحیه صنعتی دیباج، با اعتبار ۴۷۰ میلیارد ریال به بهره‌برداری رسید.

فرماندار دامغان اضافه کرد: این واحد تولیدی با ظرفیت تولید ۴۵ هزار لیتر عرقیات و گلاب در گام نخست ۲۵ فرصت شغلی ایجاد کرده که با بهره برداری از گام توسعه آن، ۵۰ فرصت شغلی جدید نیز فراهم می شود.

به گزارش ایرنا، استاندار سمنان در این سفر با مردم دیباج دیدار چهره به چهره داشت و در نشست تبیینی پیرامون افزایش مشارکت در چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در مسجد صاحب الزمان( عج) دیباج شرکت کرد.

تشریح عملکرد دولت شهید جمهور، آیت الله رئیسی(ره)، تبیین‌ اهمیت حضور پرشور در پای صندوق های رای، افزایش مشارکت در انتخابات، پیگیری و رسیدگی به امور، کمبودها و موانع پیش روی منطقه و پاسخگویی به دغدغه و مطالبات مردم از محورهای صحبت‌های استاندار سمنان در این برنامه بود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha