رییس ستاد انتخاباتی در فارس: دولت پزشکیان با روحانی کاملا متفاوت است

شیراز - ایرنا -رئیس ستاد انتخابات پزشکیان در استان فارس گفت: در صورت رای مردم به پزشکیان در انتخابات پیش رو، دولت او با دولت روحانی کاملا متفاوت خواهد بود.

به گزارش ایرنا، عبدالرزاق موسوی شنبه در نشست خبری در جمع خبرنگاران با اشاره به تاثیر رسانه ها در مشارکت جامعه در رویدادهای اجتماعی، سیاسی و انتخابات به نوع نگاه جامعه و طیف خاکستری اشاره کرد و افزود: در شرایط بسیار خاصی به سر می بریم و حضور پزشکیان بعنوان تنها کاندیدای اصلاح طلب و تائید صلاحیت او از بین سه داوطلب اصلاح طلبی فرصتی برای این جبهه و تمام کسانی است که نسبت به این نوع تفکر علاقه دارند.

رییس ستاد انتخاباتی در فارس: دولت پزشکیان با روحانی کاملا متفاوت است

وی معتقد است که انسجام بی نظیری حول محور پزشکیان در بین طیف وسیعی از جامعه ایجاد شده است.

رییس ستاد انتخاباتی پزشکیان در استان فارس اضافه کرد: بعد از اعلام رسمی نتایج بررسی صلاحیت ها و اعلام تشکیل ستاد مرکزی دکتر پزشکیان، ستاد انتخاباتی وی در فارس و شهرستانهای استان راه اندازی شد و کمیته های ذیل این ستاد شامل فرهنگیان، پزشکان، دانشجویان، جوانان و بانوان و تشکیل شد.

او با بیان اینکه انتخاب مسئولان ستاد در شهرستانهای استان با حساسیت ویژه ای دنبال و شورایی در شهرستان ها تشکیل شده و پیشنهادات را ارائه و ابلاغ برای افراد صادر شده است، گفت: برای اولین بار شورای اصلاحات در فارس سه نفر برای ستاد شهرستان شیراز معرفی کرده که برای آنها احکام صادر و از فردا رسما فعالیت این ستاد نیز آغاز خواهد شد.

رییس ستاد انتخاباتی در فارس: دولت پزشکیان با روحانی کاملا متفاوت است

موسوی از تشکیل ۳۶ ستاد انتخاباتی پزشکیان در سطح استان فارس خبر داد و افزود: فردا یکشنبه ۲۷ مردادماه ۱۴۰۳ بصورت رسمی ستاد انتخاباتی پزشکیان در استان فارس افتتاح خواهد شد.

وی از احتمال سفر پزشکیان طی هفته آینده به استان فارس و شیراز خبر داد و گفت: زمان دقیق این سفر بعد از قطعی شدن در روزهای آتی اعلام می شود.

رئیس ستاد انتخاباتی پزشکیان در استان فارس، ایجاد فضای مشارکت بیشتر مردم در انتخابات را به نفع نظام دانست و تاکید کرد: درهای ستاد پزشکیان در سراسر استان به روی همه شهروندان و مردم باز است و از فعالیت همه آحاد جامعه در این ستادها استقبال می شود.

او اظهار کرد: قطعا پزشکیان این ظرفیت را دارا است که طیف خاکستری جامعه را پای صندوق های رای بیاورد.

موسوی در ادامه افزود: در بعضی شهرستان ها تاکید داریم بر تشکیل ستاد اصولگرایان حامی دکتر پزشکیان که باتوجه به ارزش های اخلاقی و عملکرد وی این مساله دور از ذهن نیست.

وی بزرگترین مشکل جامعه امروز ما را تبعیض و فساد دانست و گفت: چهره های برجسته حوزه اقتصاد، سیاست و روابط بین الملل نگاه ویژه‌ای به پزشکیان دارند که همین مسأله موجب خوشبینی آحاد مردم به آینده کشور شده است.

موسوی معتقد است که اکنون عرصه برای دانشجویان با ستاره دار شدن و اخراج تنگ شده است و بالاترین آمار معلمانی که محکومیت های اداری پیدا کرده اند در ۳سه سال اخیر بوده و به همین دلیل لازم است شخصی مانند پزشکیان به عرصه مدیریتی کشور وارد شود

او گفت: پزشکیان کسی است که می تواند اعتماد مردم به حاکمیت را مجددا ایجاد کند، بنابراین مردم در این دوره پای صندوق رای می آیند و ما تلاش میکنیم شرایط کنونی را تبیین و دست روی نقاط مهم و دقیقی بگذاریم.

وی با بیان اینکه پزشکیان بنابر سابقه ای که دارد بدنه جامعه را به خوبی درک می کند و به دلیل کار اجرایی با فضای اجرایی کشور آشنا است، افزود: وی در طول دوره وزارتش در انتخاب مدیران به تخصص توجه ویژهای داشته که این موضوع حلقه مفقوده مدیریت کنونی کشور است.

رئیس ستاد انتخاباتی پزشکیان در استان فارس گفت: پزشکیان چندین دوره نماینده مجلس و جز هیات رئیسه بوده و در نتیجه او به خوبی شرایط کشور را می شناسد و قطعا در آینده در صورت انتخاب شدن نخواهد گفت که شرایط را نمیشناخته و نمی تواند کار کند.

وی پاسخگویی، صراحت، شفافیت و پاکدستی را جز شاخصه های بارز پزشکیان دانست که همین ویژگیها می تواند طیف عظیم جامعه را با او همراه سازد.

وی در پاسخ به سوالی درباره اینکه آیا دولت پزشکیان با روحانی تفاوت دارد یا خیر؟ گفت: قطعا دولت پزشکیان با روحانی تفاوت زیادی دارد، اول اینکه تجربه اجرایی و پارلمانی پزشکیان بالا است که روحانی این تجارب را نداشت، نکته دوم اینکه سوابق روحانی و پزشکیان کاملا با یکدیگر متفاوت است.

او اضافه کرد: ساده زیستی و مردم داری پزشکیان شاخصه مهم و متفاوت است که نشان از تفاوت دولت روحانی با پزشکیان خواهد داشت همچنین تفاوت معناداری بین پزشکیان با سایر کاندیدای انتخابات این دوره وجود دارد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha