ستاد انتخاباتی مسعود پزشکیان در چهارمحال و بختیاری آغاز  بکار کرد

شهرکرد - ایرنا - مراسم شروع فعالیت رسمی ستاد مسعود پزشکیان، نامزد چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در چهارمحال و بختیاری برگزار شد.

به گزارش ایرنا، رئیس ستاد انتخابات مسعود پزشکیان در چهارمحال و بختیاری شامگاه شنبه در این مراسم گفت: روز هشتم تیرماه به طور یقین با حضور پرشور و آگاهانه ملت ایران در پای صندوق های رای در تاریخ ملت ایران به ثبت می رسد.

کمال اکبریان با اشاره به حضور پرشور مردم در این آیین افزود: این حضور آگاهانه شما مردم فهیم نشان می‌دهد حماسه دیگری مانند دوم خرداد در راه است.

وی اظهار داشت: امروز مسعود پزشکیان با کوله باری از تجربه اعلام می‌کند از نظر کارشناسان و متخصصان استفاده می کند.

اکبریان با بیان اینکه مسعود پزشکیان در سمت وزیر و نمایندگی مجلس فعالیت داشته است، گفت: کسانی که امروز در مقام تخریب او قدم برمی دارند می‌دانند که او چه می‌گوید.

وی اضافه کرد: از نطر پزشکیان هرکسی در این مملکت باید در جایگاه خود قرار بگیرد.

رییس ستاد انتخابات مسعود پزشکیان در چهارمحال و بختیاری گفت: این کاندیدای چهاردهمین دوره انتخابات رییس جمهوری درصدد است طرحی نو دراندازد به همین دلیل است که مخالفان در مقام تخریب وی برآمده اند.

وی با تاکید براینکه مردم تغییر می خواهند، اضافه کرد: ملت ایران با حضور پرشور خود در پای صندوقهای رای حرف خود را خواهند زد.

اکبریان گفت: دولت پزشکیان دولت متخصصان، کارآمدن و افراد نخبه است.

به گزارش ایرنا، شورای نگهبان اسامی ۶ نامزد انتخابات ریاست جمهوری را اعلام کرد که براساس حروف الفبا مسعود پزشکیان، مصطفی پورمحمدی، سعید جلیلی، علیرضا زاکانی، سید امیرحسین قاضی زاده هاشمی و محمدباقر قالیباف با یکدیگر رقابت می‌کنند.

چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری هشتم تیر ماه سال جاری در سراسر کشور برگزار می‌شود.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha