کسب نخستین مدال روئینگ ایران در بازی‌های بریکس کازان

تهران- ایرنا- بانوان کشورمان در فینال روئینگ دونفره سنگین وزن در رقابتی نفس‌گیر با قهرمانان جهان و اروپا موفق شدند تا اولین مدال برنز مسابقات روئینگ بریکس به میزبانی کازان را برای تیم ایران به ارمغان بیاورند.

به گزارش عصر شنبه ایرنا، در ادامه رقابت‌های روئینگ بریکس کازان، امروز تیم روئینگ دونفره دانشگاه آزاد اسلامی ایران با ترکیب کیمیا زارعی و ساقی ملکی در فینال سنگین‌وزن دونفره در رقابت نفس گیر با قهرمانان جهان و اروپا از روسیه، بلاروس، امارات و قزاقستان با ثبت رکورد ۸:۰۹.۰۸۷ دقیقه مدال برنز این مسابقات را برگردن آویختند تا نخستین مدال ایران را در این دوره از رقابت‌ها دشت کنند. در این رقابت پاروزنان روسیه و بلاروس طلا و نقره گرفتند.

تیم روئینگ دانشگاه آزاد اسلامی به نمایندگی از ایران با ترکیب کیمیا زارعی، ساقی ملکی، مهنا حاجی حسینی، آیگین کریمی، امیرحسین محمودپور و امیررضا عبدالی در این مسابقات در مواد تک‌نفره، دونفره و چهارنفره سنگین‌وزن و سبک‌وزن شرکت کرده است. همچنین محمودپور و عبدالی در فینال روئینگ دونفره سبک‌وزن مردان در رقابتی سخت و نزدیک با قهرمانان جهان و اروپا در رده چهارم ایستادند.

مسابقات روئینگ بریکس کازان از ۲۴ تا ۲۷ خرداد با حضور ۱۰ کشور ایران، روسیه، بلاروس، صربستان، ازبکستان، قزاقستان، ارمنستان، امارات متحده عربی، هند و جمهوری آذربایجان در شهر کازان روسیه در حال برگزاری است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha