اهدای جوایز پویش «باانرژی» به مشترکان برق آغاز شد

تهران- ایرنا- سخنگوی صنعت برق گفت: روند اهدای جوایز پویش باانرژی از امروز ۲۶ خرداد آغاز شده و در قالب این پویش جوایز بزرگ و ارزنده‌ای برای مشترکانی که مصارف خود را کاهش دهند، در نظر گرفته شده است.

به گزارش ایرنا از وزارت نیرو، مصطفی رجبی مشهدی با بیان این که پویش باانرژی باهدف کاهش ۱۵ درصدی مصرف برق طراحی و راه‌اندازی شده است، خاطرنشان کرد: مشترکان می‌توانند بدون آنکه رفاه خود را کاهش دهند، با اقدام‌های بسیار کوچکی، مصرف را کاهش دهند و در این پویش شرکت کنند.

وی با اشاره به اینکه هم‌وطنان می‌توانند برای مشارکت در این طرح از طریق شماره‌گیری #۱۵۲۱* وارد پویش شده و ثبت‌نام کنند، در خصوص جوایز در نظر گرفته شده ادامه داد: از جمله این جوایز ۳۰۰ دستگاه خودرو و میلیون‌ها دستگاه لوازم برقی خانگی و... است که به‌صورت قرعه‌کشی در اختیار مشترکان قرار خواهد گرفت.

سخنگوی صنعت برق با بیان این که از امروز ۲۶ خردادماه به بعد وارد فاز اهدای جوایز می‌شویم که دراین‌خصوص اطلاع‌رسانی می‌شود، گفت: مشترکان در مناطق جنوبی کشور می‌توانند با خاموش‌کردن کولرگازی اضافه و یا تنظیم دما روی ۲۴ درجه، در این پویش مشارکت کنند.

رجبی مشهدی ادامه داد: در سایر مناطق نیز مشترکان می‌توانند با نصب سایبان روی کولر، تعویض پوشال‌ها و استفاده از دور کند کولر آبی، در این طرح مشارکت کنند.

وی افزود: با مشارکت در این طرح هم‌وطنان از کنتورهای خودعکس گرفته و به‌صورت هفتگی در برنامه کاربردی باانرژی بارگذاری می‌کنند و در کنار شرکت در قرعه‌کشی، از جوایز هفتگی شامل اینترنت رایگان نیز بهره‌مند می‌شوند.

به گزارش ایرنا، محمد خدادادی مجری طرح با انرژی افزود: پویش باانرژی باهدف تشویق صنعت برق برای مدیریت مصرف امسال راه‌اندازی شده است.

وی با بیان اینکه در این پویش ۳۰۰ خودرو، لوازم‌خانگی و برقی و حتی بسته‌های اینترنت در نظر گرفته شده است خاطرنشان کرد: هم‌وطنان می‌توانند با نصب نرم‌افزار کاربردی «باانرژی» روی گوشی‌های هوشمند خود از روش‌هایی که برای کاهش مصرف انرژی در نظر گرفته شده است، استفاده کنند.

مجری طرح پویش باانرژی گفت: مشترکان از امتیازهای تعریف شده در این پویش می‌توانند برخوردار شده و ضمن حفظ رفاه با کاهش مصرف از جوایز آن بهره‌مند شوند.

خدادادی ادامه داد: سال گذشته برنامه ارائه پاداش مصرف بهینه برق اجرا و بر اساس آن مشترکان در ازای کاهش مصرف از پاداش‌های صنعت برق بهره‌مند شدند، به‌طوری‌که قبض برق بسیاری رایگان شد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha