۲۷ خرداد ۱۴۰۳، ۸:۱۱
کد خبرنگار: 1163
کد خبر: 85509934
T T
۰ نفر

برچسب‌ها

کمیته امداد کردستان آماده دریافت و توزیع نذورات عید قربان است

سنندج- ایرنا- مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) کردستان گفت: این نهاد آماده دریافت نذورات و کمک‌های خیران در عید قربان و توزیع آن در بین خانواده‌های نیازمند زیرپوشش است.

به گزارش ایرنا، رضا طوسی روز یکشنبه در جمع خبرنگاران استان در سنندج با بیان اینکه این نهاد در مناسبت‌های مختلف سال تلاش می کند با جذب کمک‌های مردمی بخشی از مشکلات نیازمندان را رفع کند، اظهار کرد: عید قربان یکی از مناسبت های مذهبی است و در این مناسبت خیران نذورات و قربانی خود را از طریق کمیته امداد به دست نیازمندان می رسانند.

وی افزود: مددجویان این نهاد شامل خانواده‌های ایتام، بی سرپرست، بیماران زمین گیر و صعب العلاج و سالمندان هستند و مستحق ترین افراد برای دریافت کمک های خیران به شمار می روند.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) کردستان اضافه کرد: با توجه به اینکه در ایام عید سعید قربان قرار داریم خیران می توانند کمک های خود را در قالب گوشت قربانی و نذورات با کمک مددکاران این نهاد، در سریع ترین زمان به دست خانواده‌های نیازمند برسانند.

وی ادامه داد: خیران می توانند کمک های خود را از طریق مراجعه به تمام دفاتر کمیته امداد، مراکز نیکوکاری و یا واریز به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۱۸۹۹۹۶۷۷۴۸ یا شماره گیری کد ۰۸۷#*۸۸۷۷* به نیازمندان اهدا کنند.

طوسی با بیان اینکه کمیته امداد کمک های خیران را بر اساس نیت اهدا کننده و در محل مورد نظر توزیع و به دست نیازمندان می رساند، یادآور شد: بر اساس هماهنگی‌های انجام شده، نذورات و قربانی اهدایی خیران در هر شهرستان و روستا با کمک و همکاری خیران، معتمدین و امامان جمعه و جماعت در بین نیازمندان همان مناطق توزیع خواهد شد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha