۲۶ خرداد ۱۴۰۳، ۱۴:۲۹
کد خبرنگار: 1180
کد خبر: 85509735
T T
۰ نفر

برچسب‌ها

لزوم رسیدگی پرسرعت به پرونده‌های با تعداد بالای شاکی در ایذه

اهواز- ایرنا - رییس کل دادگستری خوزستان با اشاره به وجود برخی پرونده‌ها با تعداد بالای شاکی در شهرستان ایذه گفت: رسیدگی به این نوع پروندها باید در نهایت سرعت، دقت و رعایت موازین قانونی انجام شود تا در کمترین زمان ممکن برای مالباختگان احقاق حق شود.

به گزارش ایرنا به نقل از روابط عمومی دادگستری خوزستان، علی دهقانی شنبه در حاشیه بازدید از بازدید از دادگستری ایذه بیان کرد: یکی از مطالبات مقام معظم رهبری، ریاست قوه قضاییه و همچنین سند تحول حفظ کرامت و رضایت‌مندی مردم از ارائه خدمات است که این مساله مهم‌ترین تبلیغ برای دستگاه قضا به شمار می‌رود.
وی قانون مداری، رعایت انصاف، مدیریت پرونده‌ها ، کارآمدی و جلب رضایت طرفین را از شاخصه‌های جلب رضایت مردم توسط دستگاه قضا دانست.

دهقانی با تاکید بر استفاده از ظرفیت سامانه‌های نوین در دستگاه قضایی از جمله سامانه سهام و ستاد در اجرای احکام مدنی، بر نظارت روسای شعب بر فرآیند اجرا، اهتمام بیشتر در رسیدگی به نزاع‌ها، نظارت بیشتر بر دفاتر شعب تشکیل کمیته نظارت بر پرونده‌های مسن تاکید کرد.
به گزارش ایرنا، پیش از این رییس دادگستری خوزستان از کاهش زمان رسیدگی به پرونده‌های قضایی استان از یک سال به ۱۲۰ روز خبر داده بود.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha