طنین دعای عرفه از قاب تلویزیون

۲۶ خرداد ۱۴۰۳، ۱۲:۵۱
کد خبر: 85509730
طنین دعای عرفه از قاب تلویزیون

تهران- ایرنا- در روز عرفه و موسم برگزاری مناسک حج، قرائت دعای دلنشین سید و سالار شهیدان حضرت امام حسین (ع)، روز یک شنبه ۲۷ خرداد ماه از شبکه‌های مختلف تلویزیون به صورت زنده پخش می‌شود.

به گزارش ایرنا، شبکه های مختلف تلویزیون خود را آماده میزبانی از مناجات های شب و روز عرفه کرده اند.

شبکه یک سیما دعای پرفیض عرفه را ساعت ۱۵:۰۰ از صحرای عرفات با نوای حجت الاسلام میرزامحمدی و حاج امیر عارف و شبکه دو سیما دعای عرفه را از ساعت ۱۷:۳۰ از مسجد حضرت امیر (ع) با نوای شیخ حسین انصاریان به روی آنتن می فرستد.

شبکه سه از ساعت ۱۷:۰۰ دعای پرفیض عرفه را از امامزاده قاضی الصابر (ع) با نوای حاج میثم مطیعی و شبکه چهار دعای سیدالشهدا (ع) را از مصلی امام خمینی (ره) ساعت ۱۶:۳۰ با نوای حجت الاسلام سیدمصطفی میرلوحی پخش می‌کند.

شبکه قرآن و معارف سیما دعای عرفه را از حرم مطهر امام رضا (ع) ساعت ۱۶:۰۰ با نوای حاج مهدی سروری پخش می کند و دعای ملکوتی عرفه از کربلای معلی هم در ساعت ۱۴:۰۰ در شبکه تهران با نوای حاج محمدرضا طاهری پخش می شود.

شبکه افق نیز برای مخاطبان خود از ساعت ۱۵:۰۰ دعای عرفه را از کربلای معلی با نوای حاج مهدی سماواتی به روی آنتن خواهد فرستاد و شبکه آموزش از ساعت ۱۶:۰۰ و از حرم مطهر حضرت معصومه (س) با نوای حاج سیدمهدی میرداماد میهمان خانه‌های مخاطبان خواهد بود.

دعای عرفه از شبکه جام‌جم از حرم مطهر امام رضا (ع) ساعت ۱۶:۳۰ با نوای حاج مهدی سروری برای ایرانیان خارج از کشور پخش می‌شود و شبکه سلامت دعای عرفه را از حرم مطهر امام رضا (ع) ساعت ۱۶:۳۰ با نوای کاظم ذوقیان و ابوطالب خالق پور با رابط ناشنوایان روی آنتن خواهد برد.

شبکه امید هم دعای عرفه را از مسجد مقدس جمکران ساعت ۱۶:۳۰ با نوای حاج عباس حیدرزاده برای مخاطبان خود پخش می کند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha