۲۱۱۷ اثر به هفدهمین جشنواره موسیقی جوان ارسال شد

تهران- ایرنا- دبیرخانه هفدهمین جشنواره ملی موسیقی جوان اعلام کرد: ۲ هزار و ۱۱۷ اثر به این جشنواره ارسال شد و مرحله مقدماتی داوری آثار ۲۶ خردادماه با حضور اساتید برجسته موسیقی کشور آغاز می‌شود.

به گزارش ایرنا از روابط عمومی انجمن موسیقی ایران، در مرحله نخست هفدهمین جشنواره ملی موسیقی جوان، بیش از ۲ هزار اثر در شاخه‌های «موسیقی دستگاهی»، «موسیقی کلاسیک»، «موسیقی نواحی»، «آهنگسازی» و «شناخت و حفظ ردیف» و سه گروه سنی «الف» ۱۵ تا ۱۸ سال؛ متولدین سال‌های ۱۳۸۵ تا ۱۳۸۸، «ب» ۱۹ تا ۲۳ سال؛ متولدین سال‌های ۱۳۸۰ تا ۱۳۸۴ و «ج» ۲۴ تا ۲۹ سال؛ متولدین سال‌های ۱۳۷۴ تا ۱۳۷۹ به دبیرخانه ارسال شده‌ است.

فرایند داوری مرحله مقدماتی این آثار از امروز- شنبه ۲۶ خردادماه- آغاز و اسامی راه‌یافتگان به مرحله نهایی از سوی دبیرخانه جشنواره متعاقبا اعلام خواهد شد.

فراخوان هفدهمین جشنواره‌ ملی موسیقی جوان به دبیری حمیدرضا اردلان ۲۸ اسفندماه ۱۴۰۲ در چهار بخش اصلی؛ «موسیقی دستگاهی ایران»، «موسیقی نواحی»،«موسیقی کلاسیک» و «آهنگسازی» و یک بخش ویژه؛ «شناخت و حفظ ردیف» منتشر شد.

این جشنواره‌ با مشارکت گسترده‌ استادان برجسته‌ موسیقی کشور توسط انجمن موسیقی ایران، با حمایت دفتر موسیقی معاونت امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار می‌شود.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha