انهدام بخشی از تجهیزات راداری ارتش اسرائیل توسط حزب‌الله لبنان
عکس آرشیو است

تهران - ایرنا - بخشی از تجهیزات و رادارهای پایگاه هوایی راهبردی «میرون» ارتش رژیم صهیونیستی توسط رزمندگان حزب الله لبنان منهدم شد.

به گزارش روز شنبه ایرنا، حزب الله لبنان در بیانیه ای اعلام کرد: مجاهدین مقاومت اسلامی در حمایت از مردم پایدار فلسطین در نوار غزه و در حمایت از مقاومت دلیرانه و شرافتمندانه آنها و در پاسخ به حمله و تروری که دشمن صهیونیستی در شهرک جویا در جنوب لبنان انجام داد، مقر یگان کنترل و اداره عملیات هوایی پایگاه میرون را با موشک های هدایت شونده هدف قرار دادند.

حزب الله لبنان افزود: در این عملیات بخشی از تجهیزات و رادارهای رژیم صهیونیستی در پایگاه میرون منهدم شد.

به گزارش ایرنا، از ابتدای عملیات طوفان الاقصی توسط مقاومت فلسطین در غزه علیه نظامیان اشغالگر، مقاومت اسلامی لبنان نیز با هدف درگیر کردن بخشی از توان نظامی اشغالگران عملیات گسترده ای را در شمال فلسطین اشغالی آغاز کرد.

رسانه های رژیم صهیونیستی با اذعان به تأثیرات ضربات سخت رزمندگان مقاومت اسلامی لبنان به شمال فلسطین اشغالی اعلام کرده اند که عملیات حزب الله در این منطقه به جنگ فرسایشی و درهم کوبیدن شهرک های صهیونیست نشین در این منطقه تبدیل شده است.

بهره گیری حزب الله لبنان از تسلیحات مدرن، سلاح های ضد زره و دقیق، باعث رعب و وحشت در میان اشغالگران شده است و بخش اعظم شهرک های صهیونیست نشین شمال فلسطین اشغالی تخلیه شده اند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha