۲۶ خرداد ۱۴۰۳، ۱۰:۵۵
کد خبرنگار: 908
کد خبر: 85509516
T T
۰ نفر

برچسب‌ها

راه‌یابی ۱۰۱ اثر به نمایشگاه چهارمین مسابقه عکاسی حوادث و سوانح

تهران- ایرنا- تعداد ۱۰۱ قطعه عکس از ۶۱ عکاس به بخش نمایشگاه چهارمین دوره مسابقه عکاسی حوادث و سوانح و کتاب این مسابقه راه یافتند.

به گزارش ایرنا، آیین اختتامیه چهارمین دوره مسابقه عکاسی حوادث و سوانح که با محوریت «خشکسالی، بیابان‌زایی، جنگل‌زدایی، آلودگی هوا، گرد و غبار، طوفان گردوخاک» توسط پژوهشکده سوانح طبیعی و کرسی یونسکو در مدیریت سوانح طبیعی برپا شده است، روز یکشنبه ۲۷ خرداد همزمان با «روز جهانی مقابله با خشکسالی و بیابان‌زایی» از ساعت ١٤ تا ١٦ در پژوهشکده سوانح طبیعی برگزار می‌شود.

در این دوره از رقابت تصویری، تعداد «۱۵۰۰ قطعه عکس» از سوی شرکت‌کنندگان به دبیرخانه ارسال شد.

راه‌یابی ۱۰۱ اثر به نمایشگاه چهارمین مسابقه عکاسی حوادث و سوانح

در نهایت پس از بررسی و ارزیابی و برگزاری مراسم داوری، آثار دریافتی توسط هیأت داوران متشکل از محمد خادمیان طرقی، سیف‌الله صمدیان، محمد خدادادی مترجم‌زاده، فرهاد فخریان و سید امیرحسین گرکانی، تعداد ۱۰۱ قطعه عکس از ۶۱ عکاس به بخش نمایشگاه چهارمین دوره مسابقه عکاسی حوادث و سوانح و کتاب این مسابقه راه یافتند.

در این مراسم که در پژوهشکده سوانح طبیعی با حضور اساتید و داوران عکاسی و متخصصان حوادث و سوانح برگزار می شود، پس از رونمایی از کتاب چهارمین دوره مسابقه حوادث و سوانح، عکاسان برگزیده معرفی می‌شوند و با اهدای جوایز و لوح از ایشان تقدیر به عمل خواهد آمد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha