۲۶ خرداد ۱۴۰۳، ۱۰:۲۰
کد خبرنگار: 750
کد خبر: 85509410
T T
۴ نفر

برچسب‌ها

واژگونی پراید در میامی یک فوتی و سه مصدوم داشت 

۲۶ خرداد ۱۴۰۳، ۱۰:۲۰
کد خبر: 85509410
واژگونی پراید در میامی یک فوتی و سه مصدوم داشت 

شاهرود - ایرنا - رییس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی شاهرود گفت: واژگونی خودرو پراید در محور سبزوار به میامی یک فوتی و سه مصدوم داشت.

زهره صالح نساج روز شنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا افزود: حادثه واژگونی خودروی پراید ساعت هفت و ۱۰ دقیقه صبح در ۱۵ کیلومتر مانده به میاندشت در محور سبزوار به میامی رخ داد.

وی با اشاره به اینکه آمبولانس‌، بالگرد و کارشناسان اورژانس در لحظه‌های نخستین پس از برقراری تماس با مرکز برای امدادرسانی در محل حادثه حاضر شدند، اظهار کرد: در این حادثه دختر هفت ساله براثر شدت جراحت وارده، در صحنه حادثه جان باخت.

رییس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی شاهرود با اشاره به اینکه خودرو واژگون‌شده دارای چهار سرنشین بود، ادامه داد: مادر، پدر و دختر ۱۳ ساله از مصدومان این حادثه جاده‌ای بودند.

وی با بیان اینکه حال دختر مصدوم وخیم است، ابراز کرد: مصدومان حادثه برای ادامه درمان با بالگرد هوایی اورژانس به بیمارستان امام حسین‌(ع) شاهرود منتقل شدند.

رییس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی شاهرود اظهار کرد: اورژانس پایگاه جاده‌ای عباس‌آباد و میاندشت و همچنین آمبولانس هلال احمر در محل حاضر بودند.

به گزارش ایرنا، مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی شاهرود با ۱۷۴ کارشناس در ۱۶ پایگاه جاده‌ای، چهار پایگاه شهری، ۲ موتورلانس، یک پایگاه اورژانس هوایی با یک فروند بالگرد و ۳۰ دستگاه آمبولانس به هموطنان خدمات‌رسانی می‌کند.

همچنین یک دستگاه اتوبوس آمبولانس هم با ۱۳ تخت و تجهیزات مناسب برای پوشش حوادث احتمالی پر تلفات و خدمات‌دهی به بیماران سرپایی در این مرکز آماده است.

براساس آمار، سالانه بیش از ۱۵ میلیون مسافر در مسیر اصلی محور تهران - مشهد و برعکس از استان سمنان تردد می‌کنند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha