اعلام روش‌های مشارکت در پویش «نذر قربانی»

تهران -ایرنا- معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان تهران روش‌های مشارکت در پویش «نذر قربانی» به مناست عید سعید قربان را اعلام کرد.

به گزارش ایرنا از کمیته امداد، محمد دهرویه با قدردانی از کمک‌های بی‌منّت مردم نیکوکار در مناسبت‌های مختلف سال به نیازمندان، افزود: به منظور کمک به افزایش رفاه غذایی خانواده های نیازمند و نشر و ترویج سنّت حسنه قربانی، کمیته امداد استان تهران آمادگی دارد، نذورات مردم نیکوکار در عید سعید قربان را همانند سال‌های گذشته برای توزیع میان نیازمندان دریافت کند.

وی با تشریح جزئیات پویش «نذر قربانی» تصریح کرد: این طرح در راستای مفاهیم دینی، الهی و انسانی و با هدف ارتقای سطح معیشت خانواده‌های تحت حمایت این نهاد در عید قربان اجرا می‌شود.

دهرویه ادامه داد: کد دستوری #۱*۰۲۱*۸۸۷۷* و شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۹۰۰۰۰۲۰۰۸ نزد صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت برای دریافت کمک‌های مردمی در طرح نذر قربانی پیش‌بینی شده است.

معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد استان تهران، خاطرنشان کرد: همچنین سامانه تلفن گویا به شماره ۷۳۵۵-۰۲۱ و درج عدد ۱۴ نیز از دیگر روش های پرداخت نذورات قربانی است.

وی گفت: مردم نیکوکار، خیّران و همه افرادی که قصد ادای نذورات خود در عید سعید قربان را دارند، می‌توانند با مشارکت در این طرح، گوشت قربانی خود را از طریق دفاتر کمیته امداد و مراکز نیکوکاری در سطح استان تهران در اختیار خانواده های تحت حمایت قرار دهند.

دوشنبه ۲۸ خرداد ماه جای در ایران عید سعید قربان است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha