۲۶ خرداد ۱۴۰۳، ۸:۳۶
کد خبرنگار: 2785
کد خبر: 85509262
T T
۶ نفر

برچسب‌ها

شرکت بسته بندی گوشت در زنجان جریمه شد

۲۶ خرداد ۱۴۰۳، ۸:۳۶
کد خبر: 85509262
شرکت بسته بندی گوشت در زنجان جریمه شد

زنجان - ایرنا- مدیرکل تعزیرات حکومتی استان زنجان گفت:شرکت بسته بندی گوشت در زنجان به دلیل رعایت نکردن ضوابط قیمت‌گذاری به پرداخت ۲۱ میلیارد و ۳۵۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

رضا مظفری روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: پرونده گرانفروشی و تخلف در قیمت گذاری هزار و ۴۰۰ کیلوگرم گوشت ران و سردست گوسفندی در ۷۰۰ بسته ۲ کیلوگرمی به ارزش ۲ میلیارد و ۱۳۵ میلیون ریال در شعبه سوم تعزیرات حکومتی زنجان رسیدگی شد.

وی اضافه کرد: شعبه با توجه به ارائه نکردن هرگونه مجوز افزایش قیمت از مراجع قانونی و پس از بررسی محتوای پرونده، اتهام اجرا نکردن ضوابط قیمت‌گذاری را برای فروش گوشت بسته بندی محرز دانست و مدیر شرکت را به پرداخت ۲۱ میلیارد و ۳۵۰ میلیون ریال جزای نقدی محکوم کرد.

این مسوول اضافه کرد: گشت مشترک تعزیرات حکومتی به همراه بازرسان اداره جهاد کشاورزی، تخلف این شرکت را پیرامون اجرا نکردن ضوابط قیمت گذاری و توزیع کشف، و پرونده آن را برای رسیدگی به تعزیرات حکومتی ارسال کردند.

وی با یادآوری اینکه پرونده های وارده به تعزیرات حکومتی در چند بخش رسیدگی‌ می‌شود، خاطر نشان کرد: رسیدگی به پرونده‌های کلان مربوط به پرونده های قاچاق کالا، ارز و خودرو است که با توجه به نوع تخلف، زمان زیادی را به خود اختصاص می دهد.

مظفری با بیان اینکه سامانه ۱۳۵ تعزیرات حکومتی آماده دریافت شکایات مردمی است، افزود: این سامانه مربوط به ثبت شکایات است که مستندات مربوط در آن ثبت و سپس جهت پیگیری به رووسای شعب ارجاع می شود.

این مسوول یادآور شد: در صورتی که مستندات مربوطه قابل استناد باشد، پرونده تشکیل و رسیدگی می شود.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha