سه حادثه رانندگی در خراسان رضوی یک کشته و ۱۴ مصدوم بر جا گذاشت

مشهد- ایرنا- مسوول روابط عمومی مرکز اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: سه حادثه تصادف و واژگونی خودرو که شب گذشته در جاده‌های شهرستان‌های سرخس، چناران و کلات خراسان رضوی رخ داد، منجر به یک کشته و مصدومیت ۱۴ نفر شد.

محمد علیشاهی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: برای امدادرسانی به مصدومان این حوادث رانندگی در مجموع هفت دستگاه آمبولانس اورژانس ۱۱۵ به محل اعزام شد.

وی بیان کرد: بر اثر تصادف سه دستگاه خودروی سواری «پراید، پی.کی و لیفان» که دیشب در ورودی گلمکان چناران از سمت مشهد، رخ داد یک نفر کشته و چهار نفر مصدوم شدند.

مسوول روابط عمومی مرکز اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی مشهد ادامه داد: برای امدادرسانی به مصدومان این حادثه سه دستگاه آمبولانس اورژانس به محل اعزام که یک مصدوم توسط کارشناسان فوریتهای پزشکی در محل به صورت سرپایی درمان و سه مصدوم دیگر به بیمارستان طالقانی مشهد منتقل شدند.

وی گفت: در حادثه دیگر بر اثر واژگونی یک دستگاه خودروی سواری پراید که حوالی ساعت ۲۱ دیشب در دوراهی سرخس بعد از «کلاته گلزار» رخ داد، پنج نفر مصدوم و برای امدادرسانی به آن‌ها ۲ دستگاه آمبولانس به محل اعزام شدند، تمامی مصدومان توسط اورژانس به بیمارستان لقمان سرخس انتقال یافتند.

علیشاهی ادامه داد: برای امدادرسانی به پنج مصدوم حادثه دیگر که دیروز بر اثر واژگونی یک دستگاه خودروی مزدا وانت در جاده «معین‌آباد علیا» شهرستان کلات رخ داد، ۲ دستگاه آمبولانس اورژانس به محل حادثه اعزام شدند.

به گفته وی، تمامی مصدومان این حادثه به بیمارستان شهید هاشمی‌نژاد مشهد منتقل شدند.

مرکز اورژانس پیش‌بیمارستانی دانشگاه علوم پزشکی مشهد با ۱۶۴ پایگاه عملیاتی شامل ۱۰۰ پایگاه شهری، ۶۲ پایگاه جاده‌ای و یک پایگاه امداد هوایی، ۲ دستگاه اتوبوس آمبولانس، ۱۳ دستگاه موتورلانس و مرکز ارتباطات و فرماندهی عملیات با تحت پوشش داشتن ۱۵ شهرستان به صورت شبانه روزی و رایگان در حال ارائه خدمات فوریت‌های پزشکی به زائران و مجاوران بارگاه منور رضوی است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha