۲۵ خرداد ۱۴۰۳، ۱۶:۳۰
کد خبرنگار: 2712
کد خبر: 85508938
T T
۰ نفر

برچسب‌ها

مرحله پنجم طرح برخورد با تخلفات رانندگی در بیرجند اجرا شد
عکس آرشیوی است

بیرجند - ایرنا - رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی خراسان جنوبی از اجرای پنجمین مرحله طرح برخورد با رانندگان متخلف و هنجارشکن در شهرستان بیرجند و توقیف ۳۰ دستگاه خودرو خبر داد.

به گزارش ایرنا از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ علیرضا عباسی روز جمعه در تشریح این خبر گفت: در راستای برخورد با خودروهای هنجارشکن، آلودگی صوتی و تخلفات حادثه ساز، پنجمین مرحله طرح ارتقای امنیت و آرامش در خرداد ماه طی ۲۴ ساعت گذشته در سطح شهر بیرجند به اجرا درآمد.

وی افزود: طرح ارتقای امنیت و آرامش در شهر با حضور تیم‌های گشت پلیس راهور و با همکاری یگان‌های انتظامی در خیابان‌های شهر بیرجند اجرا شد و ماموران نسبت به برخورد با رانندگان متخلف و هنجارشکن اقدام کردند که در این رابطه ۱۳۹ دستگاه خودرو متخلف اعمال قانون شدند.

رئیس پلیس راهور استان خراسان جنوبی با اعلام اینکه در این طرح تعداد ۳۰ دستگاه خودرو توقیف و به پارکینگ منتقل شد گفت: ۶ دستگاه خودرو نیز به صورت سیستمی توقیف شد.

وی ضمن قدردانی از رانندگانی که قوانین و مقررات را رعایت کرده و به حقوق شهروندان احترام می‌گذارند تصریح کرد: اجرای این طرح‌ها ادامه دارد و پلیس با رانندگان متخلف بدون اغماض برخورد می‌کند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha