امیر صباحی‌فرد: توسعه وتجهیز سامانه سلاح‌های پدافندی دوربرد در دستور کار است

تهران-ایرنا- فرمانده نیروی پدافنده هوایی ارتش گفت: طراحی، توسعه و تجهیز سامانه سلاح های پدافندی دوربرد در دستور کار جدی این نیرو است و در ماه‌های آتی شاهد تجهیز تسلیحات پدافندی پیشرفته با سازمان رزم یگان های عملیاتی پدافند هستیم.

به گزارش حوزه دفاعی ایرنا، امیر سرتیپ علیرضا صباحی فرد فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش روز پنجشنبه از مواضع مستقر در گروه پدافند هوایی واکنش سریع شهید ستاری این نیرو بازدید و میزان آمادگی دفاعی این یگان پدافندی را مورد ارزیابی قرار داد.

وی در جمع فرماندهان و کارکنان این یگان عملیاتی، گفت: مشارکت حداکثری در انتخابات پاسداشت خون شهدای خدمت است و موجب افزایش مقبولیت کشورمان در عرصه جهانی و نیز اقتدار نظام اسلامی می شود.

فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش خاطرنشان کرد: اقتدار امروز نیروهای مسلح مرهون حضور در صحنه و مشارکت مردم در عرصه های مختلف و سرنوشت ساز کشور است؛ هموطنان کشورمان باید با انتخاب فرد اصلح، اخلاق محور و خدامحور حماسه بی بدیل دیگری را خلق کنند.

امیر صباحی فرد اظهار کرد: حضور میلیونی مردم در تشییع شهدای خدمت، خط بطلانی بر تمانی تصورات غلط و توطئه های دشمنان کشید.

وی با بیان اینکه همواره حمایت مردم از نیروهای مسلح مردمی و تلاشگر بزرگترین سرمایه نظام اسلامی است، گفت: تمامی ظرفیت ها و بسترهای نیروهای مسلح بویژه ارتش برای آرامش خاطر هموطنانمان بکار گرفته شده و در این راستا قصور و کوتاهی معنا ندارد.

فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش با بیان که یگان های عملیاتی این نیرو باید در شرایط مختلف آمادگی مقابله با هر نوع تهدید و سناریویی از جانب دشمنان را داشته باشند، افزود: هوشیاری متخصصان فنی و پیشرفت علمی دو مولفه برتر ساز مجموعه نیروی پدافند هوایی ارتش است.

امیر صباحی فرد تاکید کرد: طراحی، توسعه و تجهیز سامانه سلاح های پدافندی دوربرد در دستور کار جدی این نیروست و در ماه های آتی شاهد تجهیز تسلیحات پدافندی پیشرفته با سازمان رزم یگان های عملیاتی پدافند هستیم که متقابلا موجب اقتدار بیش از پیش بازدارندگی کشورمان می‌شود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha