مسوولان ستادهای نامزدهای ریاست جمهوری در اصفهان معرفی شدند

اصفهان-ایرنا- مسوولان ستادهای «انتخاباتی» و «مردمی» تعدادی از نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری در اصفهان با صدور اجکام جداگانه معرفی شدند.

به گزارش ایرنا، با حکم رییسان ستادهای مرکزی نامزدهای ریاست جمهوری در تهران، مسوولان این ستادها در استان اصفهان نیز به تفکیک هر نامزد منصوب شدند.

بر اساس این احکام، محمدعلی مهره‌کش بعنوان مسوول ستاد انتخاباتی و مجتبی روانان بعنوان مسوول ستاد انتخابات مردمی محمدباقر قالیباف در استان اصفهان معرفی شدند.

مسوولان ستادهای نامزدهای ریاست جمهوری در اصفهان معرفی شدند

مسوول ستاد انتخاباتی سعید جلیلی در استان اصفهان نیز حسن مرادی است و مسعود نیکدستی هدایت ستادهای مردمی این نامزد را در استان اصفهان بر عهده دارد.

مسوولان ستادهای نامزدهای ریاست جمهوری در اصفهان معرفی شدند

همچنین علی صالحی بعنوان مسوول ستاد انتخاباتی علیرضا زاکانی در استان اصفهان معرفی شده است.

مسوولان ستادهای نامزدهای ریاست جمهوری در اصفهان معرفی شدند

بر اساس اعلام شورای هماهنگی جبهه اصلاحات اصفهان نیز مرتضی طهرانی بعنوان رییس ستاد انتخابات مسعود پزشکیان در این استان معرفی شد.

تا زمان انتشار این خبر، دیگر نامزدهای ریاست جمهوری مصطفی پورمحمدی و سید امیرحسین قاضی‌زاده مسوولان ستادهای انتخاباتی خود در استان اصفهان را معرفی نکرده‌اند.

به گزارش ایرنا، در پی شهادت آیت‌الله سید ابراهیم رییسی و همراهان ایشان، بر اساس اصل یکصد و سی و یکم قانون اساسی و مواد ۳۸ و ۳۹ قانون انتخابات ریاست جمهوری و تبصره‌های ذیل آنها، ستاد انتخابات کشور برای برگزاری چهاردهمین دوره ریاست جمهوری، کار خود را آغاز کرده است.

با مشخص شدن نامزدهای تایید صلاحیت شده ریاست جمهوری و آغاز فرایند تبلیغات، روز جمعه هشت تیر سال‌جاری انتخابات برگزار و چهاردهمین دولت جمهوری اسلامی ایران از سوی مردم برگزیده خواهد شد.

بر اساس اعلام ستاد انتخابات کشور، فعالیت انتخاباتی نامزدهای ریاست جمهوری بطور رسمی از تاریخ اعلام اسامی آنها از سوی وزارت کشور آغاز می شود و تا ۲۴ ساعت قبل از شروع اخذ رای یعنی ساعت هشت صبح روز پنجشنبه هفت تیر امسال خاتمه می‌پذیرد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha