سه بیمارستان تامین اجتماعی امسال به بهره‌برداری می‌رسد

تهران- ایرنا- معاون برنامه‌ریزی، مالی و پشتیبانی سازمان تأمین‌اجتماعی گفت: در سال جاری سه بیمارستان، چهار کلینیک و درمانگاه و هفت پروژه بیمه‌ای و یک واحد اداری در سازمان تأمین‌اجتماعی به بهره‌برداری می رسد.

به گزارش ایرنا از سازمان تأمین‌اجتماعی، سید مرتضی حسینی افزود: اکنون بالغ بر ۳۲۰ پروژه عمرانی در بخش‌های مختلف درمانی، بیمه‌ای، اداری و رفاهی در این سازمان تعریف شده که در مراحل مختلف طراحی، آغاز عملیات اجرایی و تکمیل و اجرا هستند.

وی خاطرنشان کرد: ۵۵ پروژه این سازمان در استان‌های مختلف در مرحله اجرا قرار دارد که از این تعداد، ۳۸ پروژه درمانی، ۱۴ پروژه بیمه‌ای و سه پروژه در حوزه اداری و رفاهی است.

حسینی با اشاره به پیگیری جدی راهبرد توسعه ظرفیت‌های ارائه خدمات درمانی مطلوب و رایگان به بیمه‌شدگان و توسعه این ظرفیت در سطح کشور با اولویت مناطق محروم و کمتر برخوردار گفت: تکمیل و بهره‌برداری از سه بیمارستان ملکی سازمان تأمین‌اجتماعی و تکمیل پروژه‌های عمرانی و مولدسازی دارایی‌ها دو اولویت مهم این سازمان در سال جاری هستند.

سه بیمارستان تامین اجتماعی امسال به بهره‌برداری می‌رسد

بهره‌برداری از بیش از ۱۳۶ هزار متر مربع پروژه‌ عمرانی تا پایان امسال

مسئول قرارگاه مدیریت تکمیل، تجهیز و بهره‌برداری از طرح‌های توسعه‌ای سازمان تأمین‌اجتماعی افزود: براساس راهبردهای طراحی و تصویب شده، امسال، سال پروژه‌های عمرانی سازمان است و باید بتوانیم با همکاری و هماهنگی‌های میان بخشی و پیگیری جدی، پروژه‌های نیمه‌تمام سنوات گذشته را تکمیل و با برنامه‌ریزی دقیق و تأمین به‌موقع منابع مالی لازم، این پروژه‌ها را به بهره‌برداری برسانیم.

حسینی خاطرنشان کرد: امید است تا پایان امسال بیش از ۱۳۶ هزار متر مربع پروژه‌ عمرانی در سازمان تأمین‌اجتماعی به بهره‌برداری برسد که جهش بزرگ و دستاورد مهمی برای سازمان در این حوزه است.

وی اضافه کرد: مولدسازی نیز دیگر برنامه جدی سازمان است که با بهینه‌سازی املاک و تأمین منابع مالی پروژه‌های جاری از این محل، بخش عمده املاک سازمان در این راستا احیاء و برای ارائه خدمت به بیمه‌شدگان و بازنشستگان مورد بهره‌برداری قرار خواهد گرفت.

معاون برنامه‌ریزی، مالی و پشتیبانی سازمان تأمین اجتماعی افزود: در سازمان تأمین‌اجتماعی به‌عنوان یک سازمان بیمه‌گر با تعهدات بین‌نسلی و امانت‌دار منابع بیمه‌شدگان، باید بتوانیم برای املاک و اموال سازمان به‌گونه‌ای برنامه‌ریزی کنیم که این دارایی‌ها با ایجاد ارزش افزوده برای امروز بازنشستگان و امروز و فردای بیمه‌شدگان، بیشترین انتفاع و بازدهی را داشته باشند که با برنامه‌ریزی‌های انجام شده اینگونه خواهد شد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha