۱۸۸ شعبه اخذ رای انتخابات ریاست جمهوری در بیرجند دایر می‌شود

بیرجند - ایرنا - فرماندار بیرجند گفت: ۱۸۸ شعبه اخذ رای ثابت و سیار برای انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری در این شهرستان تعیین شده است.

به گزارش ایرنا از روابط عمومی استانداری خراسان جنوبی، علی فاضلی‌فرد روز پنجشنبه در گفت و گویی اظهار کرد: رای گیری در انتخابات ریاست جمهوری فقط با ۲ مدرک هویتی کارت ملی یا شناسنامه دارای کد ملی انجام می‌شود.

وی افزود: با هماهنگی دفتر نظارت بر انتخابات استان، هیات‌های اجرایی که برای انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری تعیین شده بودند، به اضافه ۲ نفر از اعضای شورای شهرستان و دستگاه قضایی برای انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری تعیین شدند.

خراسان جنوبی به مرکزیت بیرجند ۱۱ شهرستان دارد و بنا به اعلام ستاد انتخابات استان، ۷۷۲ شعبه اخذ رای برای انتخابات ریاست جمهوری پیش‌ بینی شده که ۴۰۴ شعبه آن ثابت و ۳۶۸ شعبه سیار است.

۳۵۲ شعبه اخذ رای در حوزه شهری و ۴۲۰ شعبه هم در مناطق روستایی استان مستقر خواهد شد.

انتخابات زودهنگام ریاست‌ جمهوری در پی شهادت آیت الله سید ابراهیم رییسی هشتمین رئیس جمهوری اسلامی ایران و همراهان در سانحه هوایی ۳۰ اردیبهشت امسال، برای انتخاب نهمین رئیس‌ جمهور روز جمعه هشتم تیر ۱۴۰۳ در سراسر کشور برگزار می‌شود.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha