۲۴ خرداد ۱۴۰۳، ۱۰:۲۸
کد خبرنگار: 1309
کد خبر: 85507804
T T
۰ نفر

برچسب‌ها

۱۲۲۰ میلیارد ریال اعتبار به احداث گذری جدید در بوشهر اختصاص یافت

بوشهر-ایرنا- رئیس شورای اسلامی شهر بوشهر گفت: یک‌هزار و ۲۲۰ میلیارد ریال اعتبار  به احداث گذری جدید به طول ۳.۵ کیلومتر در محلات جنوبی بوشهر اختصاص یافت.

" وحید نیک‌روش " روز پنجشنبه در گفت و گو با ایرنا اظهار کرد: با توجه به حجم ترافیک محلات جنوبی به ویژه تنگک‌ها احداث گذر جدید ۲۴متری در ضلع غربی محلات تنگک ( حدفاصل خیابان آزادی تا گذر شهید گرد) به کاهش ترافیک این منطقه کمک وافری می‌کند.

وی افزود: با تایید فرآیند مناقصه این طرح توسط شورا پیمانکار آن مشخص شده و در چند روز آینده عملیات اجرایی آن آغاز می‌شود.

رئیس شورای اسلامی شهر بوشهر تصریح کرد: این گذر در مدت ۱۲ماه احداث می‌شود که نقش مهمی در بهبود حمل و نقل محلات جنوبی به ویژه تنگک‌ها ایفا می‌کند.

نیک‌روش ادامه داد: ایجاد گذرهای جدید از محلات جنوبی به این گذر در راستای کاهش ترافیک در دستور کار قرار دارد که امید است با تعامل خوبی که با دستگاه‌های نظامی برقرار شده این مهم محقق شود.

وی افزود: بهبود عبور و مرور شهروندان یکی از رویکردهای شورای ششم است و احداث گذر شهید گرد، تکمیل تقاطع سردار سلیمانی و احداث گذر مرکز تحقیقات از شاخص‌ترین اقدامات در این زمینه است.

رئیس شورای اسلامی شهر بوشهر بازگشایی املاک در مسیر گذر را نیز یکی دیکر اقدامات بسیار خوب شورای ششم در زمینه بهبود حمل و نقل درون شهری دانست.

نیک‌روش یادآور شد: در سه سال اخیر یک‌هزار و ۷۰۰ میلیارد ریال اعتبار به بازگشایی املاک واقع در گذر اختصاص یافته است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha