۲۵ خرداد ۱۴۰۳، ۱۰:۰۰
کد خبرنگار: 5250
کد خبر: 85507794
T T
۲ نفر

برچسب‌ها

بازار بورس، ارز و طلا در هفته منتهی به ۲۳ خرداد

۲۵ خرداد ۱۴۰۳، ۱۰:۰۰
کد خبر: 85507794
بازار بورس، ارز و طلا در هفته منتهی به ۲۳ خرداد

تهران- ایرنا- بررسی بازارهای بورس، ارز و طلا در هفته منتهی به ۲۳ خردادماه نشان می‌دهد به غیر از بورس، بازدهی سایر بازارها منفی بوده است.

بررسی بورس اوراق بهادار تهران نشان می‌دهد شاخص کل از ۲ میلیون و ۶۴ هزار و ۳۸۹ واحد در نخستین روز کاری هفته یعنی شنبه ۱۹ خردادماه ۱۴۰۳ با رشد ۰.۵ درصدی در پایان بازار روز چهارشنبه ۲۳ خردادماه به ۲ میلیون و ۷۵ هزار و ۷۲۰ واحد رسیده است.

بازار بورس، ارز و طلا در هفته منتهی به ۲۳ خرداد

بازار ارز نیز در هفته گذشته نزولی بود. دلار با منفی ۱.۳ درصد افت از ۵۹ هزار و ۶۵۰ تومان در شنبه، به ۵۸ هزار و ۹۰۰ تومان در چهارشنبه رسید.

بازار طلا نیز در طول این هفته حرکتی نزولی داشت، روندی که در روز چهارشنبه تغییر کرد. قیمت هر گرم طلای ۱۸ عیار از ۳ میلیون و ۳۳۰ هزار تومان در ابتدای هفته با افت ۰.۳ درصدی به ۳ میلیون و ۳۲۰ هزار تومان در پایان روز چهارشنبه رسید.

سکه امامی از ۴۰ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان در ابتدای هفته به ۴۰ میلیون و ۱۵۰ هزار تومان در پایان هفته رسید و در طول هفته، افت ۱.۱ درصدی را تجربه کرد.

نیم‌ سکه با افت ۱.۷ درصدی از ۲۳ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان به ۲۲ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان رسید و قیمت ربع سکه از ۱۵ میلیون تومان با افت ۱.۳ درصدی به ۱۴ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان کاهش یافت.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha