۲۴ خرداد ۱۴۰۳، ۹:۱۸
کد خبرنگار: 2204
کد خبر: 85507753
T T
۰ نفر

برچسب‌ها

تکمیل پروژه‌های نیمه تمام خراسان جنوبی با جدیت دنبال می‌شود

بیرجند - ایرنا - استاندار خراسان جنوبی گفت: تکمیل پروژه‌های نیمه تمام در اولویت برنامه‌های استان قرار دارد و همچنان با جدیت دنبال می‌شود.

به گزارش ایرنا از روابط عمومی استانداری خراسان جنوبی، جواد قناعت شامگاه چهارشنبه در دیدار فرماندار، ائمه جمعه، اعضای شورای اسلامی و معتمدین شهرستان بشرویه افزود: دولت سیزدهم در تکمیل پروژه‌های نیمه تمام، جدی است و این موضوع در اولویت برنامه‌های ما نیز قرار دارد.

وی تصریح کرد: مدیران دستگاه های اجرایی مکلفند درخصوص تامین اعتبار و تکمیل این پروژه ها با اولویت طرح های با پیشرفت فیزیکی بالاتر برنامه ریزی لازم را داشته باشند.

استاندار خراسان جنوبی گفت: اهتمام در راستای تعیین تکلیف پروژه ها، جلوگیری از هدر رفت سرمایه، تحقق سیاست های توسعه ای دولت و امید آفرینی در جامعه الزامی است.

وی اظهار کرد: از ابتدای دولت سیزدهم، موضوع احیای واحدهای راکد به طور ویژه در استان دنبال شده و تاکنون نتایج خوبی به همراه داشته است.

قناعت با اشاره به اینکه بررسی مسایل و مشکلات واحدهای تولیدی ابتدا در قالب بازدیدهای میدانی احصا می‌شود گفت: مصوبات ستاد تسهیل و رفع موانع تولید که بعد از برگزاری هر جلسه در دستور کار مدیران قرار می‌گیرد، لازم الاجراست.

در این جلسه درباره وضعیت پروژه های بهداشت و درمان، استخر شنا، سالن آمفی تئاتر، سوله بحران و سایر حوزه ها در شهرستان بشرویه بحث و تبادل نظر شد.

تسریع در رفع موانع از مسیر تامین اعتبار و اجرای این پروژه ها و شتاب بخشیدن به روند کار از مهمترین مصوبات این جلسه بود.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha