استاندار کرمان: استان، آماده برگزاری اجلاس بین‌المللی پیرغلامان حسینی (ع) است

کرمان - ایرنا - استاندار کرمان با اشاره به برگزاری بیست و یکمین اجلاس بین‌المللی پیرغلامان حسینی (ع) در کرمان گفت: در این زمینه جلسات متعددی برگزار و کمیته‌بندی‌ها انجام شده و استان آمادگی کامل برای برگزاری این اجلاسیه را دارد. 

به گزارش ایرنا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی استانداری کرمان، محمدمهدی فداکار شامگاه چهارشنبه در نشست هماهنگی و برنامه‌ریزی بیست و یکمین اجلاس بین‌المللی پیرغلامان حسینی ‌افزود: توفیقی نصیب این استان شده که اجلاس بین‌المللی پیرغلامان حسینی (ع) تیرماه سال جاری در کرمان برگزار شود.

وی با اشاره به حضور میهمانان خارجی از کشورهای مختلف دنیا در بیست و یکمین اجلاس بین‌المللی پیرغلامان حسینی در کرمان، تصریح کرد: تلاش این استان براین است که اجلاسیه به بهترین شکل ممکن برگزار شود.

استاندار کرمان با اشاره به اینکه برنامه‌های مختلف اجلاسیه پیرغلامان حسینی (ع) به مردم اطلاع‌رسانی می‌شود، افزود: اجلاس بین‌المللی پیرغلامان حسینی در کرمان موجب تزریق بیش از پیش فضای مثبت فرهنگی و معنوی در استان می‌شود.

به گزارش ایرنا، حدود ۴۰۰ تا ۴۵۰ نفر مهمان داخلی و خارجی در اجلاس پیرغلامان در استان کرمان شرکت خواهند کرد.

افتخار به دوش کشیدن بیرق اجلاس بین‌المللی پیرغلامان حسینی امسال نصیب ملت امام حسینی (ع) در دیار کریمان، زادگاه سردار دل‌ها شهید حاج قاسم سلیمانی شده است.

امیر حسن زاده معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری کرمان به همراه مدیرکل صداوسیمای این استان چندی قبل در جریان بیستمین اجلاس بین المللی پیرغلامان حسینی که مهرماه ۱۴۰۲ در استان گیلان برگزار شد، در مراسم اختتامیه آن رویداد شرکت کردند و بیرق اجلاسیه را برای برگزاری در دوره بعد به دیار کریمان آوردند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha