استاندار: نقشه راه توسعه همه مناطق آذربایجان‌غربی آماده شده است

ارومیه- ایرنا- استاندار آذربایجان غربی با اشاره به رویکرد دولت سیزدهم به ویژه رییس جمهور شهید در توجه به مناطق محروم و اجرای عدالت در توزیع زیرساخت‌ها گفت: با بازدیدهای میدانی و بررسی مطالبات بحق مردم و نظریه های کارشناسی در سفرهای شهرستانی، نقشه راه و توسعه تمام مناطق استان آماده شده است.

به گزارش خبرنگار ایرنا، محمدصادق معتمدیان چهارشنبه شب در جلسه بررسی مصوبات سفر شهرستانی به شوط افزود: در همین راستا، برنامه ریزی های لازم برای توسعه متوازن امکانات و زیرساخت‌ها در شهرستان های مختلف آذربایجان غربی صورت گرفته و بخش قابل توجهی از مصوبات توسعه ای نیز اجرایی شده و به اتمام رسیده است.

وی با اشاره به اجرای بسیاری از مصوبات سفر شهرستانی به شوط اضافه کرد: با وجود محدودیت‌ها، بخش بزرگی از مصوبات سفر شهرستانی به شوط به عنوان مطالبات بحق مردم، به اتمام رسیده و مصوبات باقیمانده نیز با اهتمام ویژه مدیران و پیگیری‌های انجام شده اجرایی می‌شود.

وی با تاکید بر افزایش هماهنگی بین دستگاه‌های اجرایی و خدمات رسان جهت تسریع در روند اجرای مصوبات اظهار کرد: به گونه‌ای برنامه‌ریزی شود که مصوبات باقیمانده، در حداقل زمان تکمیل و به بهره‌برداری برسد تا مردم بتوانند از مزایای این طرح‌ها بهره‌مند شوند.

استاندار آذربایجان غربی با اشاره به اهمیت مدیریت زمان در اجرای پروژه‌های عمرانی استان ادامه داد: با توجه به شرایط ویژه آب و هوایی، دستگاه های اجرایی ضمن تقویت ساختار کارشناسی و استفاده از افراد با انگیزه و متخصص در حوزه عمرانی، با برنامه‌ریزی مناسب و مدیریت زمان، روند اجرای پروژه‌ها را تسریع کنند.

معتمدیان تکمیل پروژه‌های نیمه تمام را از برنامه های مهم دولت سیزدهم در آذربایجان غربی عنوان کرد و گفت: با تلاش‌های انجام شده و مدیریت جهادی و کار شبانه روزی، پنج هزار پروژه مختلف نیمه تمام در مناطق روستایی و شهری آذربایجان غربی در دولت سیزدهم به بهره‌برداری رسید.

وی افزود: با بهره‌برداری از این پروژه ها، ضمن ایجاد رضایتمندی در بین مردم، بسیاری از پروژه‌های عمرانی تعیین تکلیف شده و آذربایجان غربی از این نظر رتبه نخست را در کشور کسب کرده است.

استاندار: نقشه راه توسعه همه مناطق آذربایجان‌غربی آماده شده است

وی با اشاره به برخی از مشکلات شهرستان شوط اضافه کرد: تامین آب کشاورزی و شرب در شهرستان شوط، از اولویت‌های مهم دولت در این منطقه بوده و ضروری است از تمامی ظرفیت‌های قانونی برای رفع آن استفاده شود.

استاندار آذربایجان غربی همچنین اظهار کرد: مدیران دستگاه های اجرایی استان به صورت جدی پیگیر جذب اعتبارات ملی برای اجرای پروژه‌های عمرانی باشند چراکه این امر می تواند زمینه اختصاص اعتبارات کلان برای اتمام طرح ها را فراهم کند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha