وضعیت نامساعد چمن ورزشگاه نوشهر برای میزبانی در لیگ یک فوتبال کشور  +فیلم

نوشهر- ایرنا - علی رجبی مدیرکل ورزش و جوانان مازندران روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا گفت : چمن مصنوعی ورزشگاه شهدای نوشهر برای برگزاری مسابقات لیگ دسته یک فوتبال مناسب نبوده و هرچه زودتر باید در فرصت اندک باقی مانده نسبت به تغییر یا ترمیم این چمن با همکاری مسوولان ادارات به ویژه فرمانداری و شهرداری اقدام کرد.

به گزارش خبرنگار ایرنا ، تیم فوتبال شهرداری نوشهر در ۱۶ خرداد ماه امسال در بازی برگشت پلی‌آف رقابت‌های لیگ دسته ۲ فوتبال کشور توانست با ضربات پنالتی مهمان خود تیم ماهشهر را شکست دهد و به لیگ دست یک صعود کند .

در این مسابقه که با تیم شهرداری ماهشهر خوزستان در زمان یاد شده در ورزشگاه پنج هزار نفری شهدای نوشهر برگزار شد "علی خانزادی" از تیم شهرداری نوشهر
موفق شد در دقیقه ۷۶ بازی ، زننده تنها گل این دیدار بود.
به دلیل برد یک بر صفر هر کدام از تیم‌ها در بازی‌های رفت و برگشت، این مسابقه در نوشهر به وقت اضافه کشیده شد که گلی وارد دروازه نشد و سرانجام تیم شهرداری نوشهر در ضربات پنالتی با نتیجه سه بر ۲ تیم ماهشهر را شکست داد و توانست جواز صعود به لیگ دسته یگ آزادگان را کسب کند.

این دیدار آخرین مسابقه لیگ دسته دوم فوتبال کشور برای تعیین سومین تیم صعودکننده به لیگ آزادگان بود و پرونده این فصل از رقابت‌های این لیگ بسته شد.

شهرداری نوشهر در ۲۶ بازی مرحله مقدماتی ۱۴ برد و ۱۰ تساوی کسب کرد و با ۲ باخت، همراه با تیم شناورسازی، کمترین تعداد شکست را در این فصل از رقابت‌های لیگ ۲ ثبت کرده است.
در این فصل از رقابت‌های لیگ دسته دوم فوتبال کشور، سه تیم مازندرانی شامل شهدای ساری و شهدای بابلسر در گروه یک و شهرداری نوشهر در گروه ۲ حضور داشتند که شهدای ساری با کسب نتایجی ضعیف قعرنشین شد و به رده پایین‌تر سقوط کرد، شهدای بابلسر در رتبه هفتم جدول قرار گرفت و فقط شهرداری نوشهر توانست از بین تیم‌های مازندرانی در آستانه صعود به لیگ آزادگان قرار بگیرد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha