باقری برضرورت اقدام عملی از سوی کشورهای اسلامی برای متوقف کردن جنایت صهیونیست‌ها تاکید کرد

تهران- ایرنا- علی باقری سرپرست وزارت امور خارجه در گفت وگوی تلفنی با دبیرکل سازمان همکاری اسلامی بر ضرورت اقدام عملی از سوی کشورهای اسلامی برای متوقف کردن جنایت صهیونیست‌ها تاکید کرد.

به گزارش ایرنا، علی باقری سرپرست وزارت امور خارجه و حسین ابراهیم طه در یک تماس تلفنی درخصوص جنایت صهیونیست‌ها در غزه و رفح و ضرورت اقدام کشورهای اسلامی در این خصوص بحث و تبادل نظر کردند.

سرپرست وزارت امور خارجه با اشاره به استمرار و افزایش جنایت صهیونیست‌ها در رفح، بر ضرورت اقدام عملی از سوی کشورهای اسلامی برای متوقف کردن جنایت صهیونیست‌ها تاکید کرد.

باقری با اشاره به تلاش برخی کشورها از جمله اقدام آفریقای جنوبی برای گشودن پرونده در دادگاه لاهه و نیز قطع رابطه تعدادی از کشورهای آمریکای لاتین با رژیم صهیونیستی، خواستار برداشتن گام‌های جدی‌تر از سوی کشورهای اسلامی شد و در این خصوص بر تشکیل اجلاس فوق‌العاده وزرای خارجه کشورهای عضو سازمان همکاری اسلامی تاکید کرد.

ابراهیم طه دبیر کل سازمان همکاری اسلامی نیز ضمن محکومیت جنایت صهیونیست‌ها، اقدام عملی علیه رژیم اسرائیل را ضروری برشمرد و بر برداشتن گام‌های عملی در این خصوص با مشارکت سایر کشورهای اسلامی برای توقف جنایت صهیونیست‌ها تاکید کرد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha