آیت‌الله موسوی‌جزایری: بین ستادهای انتخابات و نمایندگان نامزدها آرامش حاکم باشد

اهواز - ایرنا - زعیم حوزه های علمیه خوزستان گفت: بین ستادها و نمایندگان کاندیداها آرامش حاکم باشد و از جوسازی و بی‌احترامی به یکدیگر خودداری شود که یکی از وظایف اصلی علما و روحانیون است.

به گزارش ایرنا ، آیت الله سید محمد علی موسوی جزایری چهارشنبه شب در همایش جهادگران تبیین در مجتمع فجر سپاه اهواز اظهار کرد: به صورت جدی همه مردم مکلف هستند در انتخابات حضور یابند چرا که مساله تنها انتخابات نیست، بلکه تکلیف اسلام است.

وی افزود: نقش جامعه روحانیت و علما در پرشور کردن انتخابات برجسته و مشارکت حداکثری مردم در انتخابات در بقای نظام و ثبات انقلاب موثر است.

زعیم حوزه های علمیه خوزستان ادامه داد: امام خمینی (ره) و رهبر معظم انقلاب نیز بارها به حضور حداکثری مردم در انتخابات و تقویت پایه های این نظام اسلامی تاکید داشته اند.

جوسازی، لشکرکشی و بی احترامی، اصل انتخابات را زیر سوال می برد

وی تصریح کرد: رهبر معظم انقلاب نیز همواره تاکید دارند که جوسازی، لشکرکشی و بی احترامی اصل انتخابات را زیر سوال می برد؛ به همین جهت برقراری آرامش در ستادهای انتخاباتی و تشویق جناح های مختلف به رقابت سالم از ضرورت ها است.

همایش جهادگران عرصه تبیین با حضور استاندار خوزستان، نماینده ولی فقیه در استان ، جمعی از طلاب، روحانیون، علما و ائمه جمعه استان با محوریت انتخابات ریاست جمهوری در مجتمع فجر سپاه در اهواز برگزار شد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha